Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İnfaz Hukuku Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma

Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...

Eylul555 Site Üyesi

Teşekkürler admin yardımların icin

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Rica ederiz.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Sebepsizce Site Üyesi

Merhabalar biz 2 arkadaş maddeden yakalandik ve madde arkadasindi üstünde çıktı kabul etti sonrasında gerekli prosedürler olan idrar ifade işlemleri yapıldı ben temiz verdim bu durumda bana herhangi bi yaptırım uygulanır mı. 2015 yilinda denetim serbestlik dosyam var halledip kapattım. Sonuçta üniversite mezunuyum kpss hazırlanacam polis memurlarına da aynı şekilde ifade ettim kendimi . Önceki yorumları da okudum tutanaklar felan önemliymiş galiba . Bu konuda yardımcı olursanız sevnirim

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Sebepsizce yazdı:
Merhabalar biz 2 arkadaş maddeden yakalandik ve madde arkadasindi üstünde çıktı kabul etti sonrasında gerekli prosedürler olan idrar ifade işlemleri yapıldı ben temiz verdim bu durumda bana herhangi bi yaptırım uygulanır mı. 2015 yilinda denetim serbestlik dosyam var halledip kapattım. Sonuçta üniversite mezunuyum kpss hazırlanacam polis memurlarına da aynı şekilde ifade ettim kendimi . Önceki yorumları da okudum tutanaklar felan önemliymiş galiba . Bu konuda yardımcı olursanız sevnirim

Bu sorunuza daha önce cevap verilmiştir. Lütfen aynı soruyu sormak için yeni üyelikler açıp forum kirliliğine neden olmayınız.

viewtopic.php?f=21&t=25316&start=335#p374538

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

uğur eses Site Üyesi

Hayırlı geceler bugün evime gelen kagitda aynen böyle yazıyor benim akibetim sizce ne olur

23, 25 yaşların da bir sahistan 40 tl karşılığında aldığı maddeyi polislerin sorması üzerine teslim edildiği beyan edilmiştir
Şüpheli hakkında kamu davası açılmasının ertelenmesi ancak suphelinin 24 .11. 2017 tarihinde tekrar eroin maddesi ile yakalandığı tck 191/ 5 maddesi gereğince suphelinin tekrar kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmasindan ayrı bir soruşturma yapılamayacağı ve erteleme kararının ihlali niteliğinde bulunduğu bu şekilde suphelinin uyuşturucu madde kullanmak amacıyla bulundurduğu anlaşılmıştır şüphe 'linin yargılaması yapılarak eylemine uyan yukarıda belirtilen sevk maddesi uyarınca cezalandırılmasına ve şüpheli hakkında TCK nin 53/ 1 maddesinde belirtilen tedbirlerin uygulanmasına karar verilmesi kamu adına talep ve iddia olunur yazıyor.şimdi ben bir kere yakalanmistim ondada denetim vermişlerdi ve eksiksiz 1 yıl boyunca gidip geldim bu ayın 19 unda bitip kapanıyordu daha hayatımda hiç mahkemeye çıkmadan nasıl olur da kamu davasının açılmasının ertelenmesini ihlal ettim onu anlamadim nisan ayındaki mahkemede ne olur sizce lütfen bir yardımcı olun kafam çok karışık

ÖncekiSonraki

• POPULER KONULAR

Dön İnfaz Hukuku