Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İnfaz Hukuku Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma

Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

Ebrar3535 yazdı:
Merhaba
Ilk idrar uygunsuz idrar çıktı
2. Pozitif diyorlar fakat 2. Idrari verdiğimde 39 gündür kullanmıyordum herkez en fazla 3 hafta da vücuttan çıkar diyor 3 gün sonra 3. Idrari vereceğim ve 53 gündür içmiyor ken vereceğim tekrar çıkacak diye korkuyorum sorun şu 39 günlükken neden çıkar ve 2. Testte çıktığı için bundan sonraki süreç ne olacaktır

Bazı vücut metabolizması ağır çalıştığından atma süresi uzaya bilir. Bunlar yapılan kontrollerde önceki tahlillerle aradaki miktar değerlendirilir diye biliyorum. Bu konuda herhangi bir şekilde tedavi amaçlı ilaç kullanımı var ise bunun belirtilmesi gerekir.
Her kontrolde bu miktarın düşmesi muhakkak gözlenecek ve ona göre bir karar verileceği kanaatindeyim.

www.kararara.com

kaan11 Site Üyesi

İyi günler hocam size daha önce danismistim üstüme yalan ifade verildi diye 2 gün sonra mahkeme var ama bir türlü içim rahat değil acaba benim vereceğim cevap ne olmalı ben onunla herhangi bir alış veriş yapmadım onun sözüyle beni içeri alma gibi durumları olur mu

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

kaan11 yazdı:
İyi günler hocam size daha önce danismistim üstüme yalan ifade verildi diye 2 gün sonra mahkeme var ama bir türlü içim rahat değil acaba benim vereceğim cevap ne olmalı ben onunla herhangi bir alış veriş yapmadım onun sözüyle beni içeri alma gibi durumları olur mu

Olayı kısaca özetleyerek ya da önceki mesajlarınızı alıntı yaparak sorarsanız daha net yorumlar alırsınız. Bu şekilde konunuzu ve sorunuzun kapsamını anlamak mümkün olmuyor.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

kaan11 Site Üyesi

İyi günler hocam öncelikle böyle bir site kurduğunuz için teşekkür ederim benim bir arkadaşım 3 4 ay önce yakalandı haberim yoktu yakalandığında yakalandigi zaman da beraber değildik fakat ifadesinde 210 TL karşılığında benden 14 tane hap aldığını ifade etmiş yalan ifade vermiş üstüme bu ay mahkemesi var bende tanık olarak gideceğim o mahkemeye ve benimde 5 yıllık denetimli serbestligim var bana bir zararı olur mu polis arkadaşlar şenlik bir sıkıntı olmadığını söyledi yine içim rahat olsun diye size danışmak istedim şimdiden teşekkürlerimi sunarim olay bu şekilde hocam sizce ne sonuç verilir orda ne söylemem gerekli benim kendisiyle hiç bir şekilde alisverisim olmadı bu konuda beni aydinlatirsaniz sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

kaan11 yazdı:
İyi günler hocam öncelikle böyle bir site kurduğunuz için teşekkür ederim benim bir arkadaşım 3 4 ay önce yakalandı haberim yoktu yakalandığında yakalandigi zaman da beraber değildik fakat ifadesinde 210 TL karşılığında benden 14 tane hap aldığını ifade etmiş yalan ifade vermiş üstüme bu ay mahkemesi var bende tanık olarak gideceğim o mahkemeye ve benimde 5 yıllık denetimli serbestligim var bana bir zararı olur mu polis arkadaşlar şenlik bir sıkıntı olmadığını söyledi yine içim rahat olsun diye size danışmak istedim şimdiden teşekkürlerimi sunarim olay bu şekilde hocam sizce ne sonuç verilir orda ne söylemem gerekli benim kendisiyle hiç bir şekilde alisverisim olmadı bu konuda beni aydinlatirsaniz sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum

Yine mesajınızda belirtiğiniz hususların aynısını mahkemede de belirtiniz, bu şahsın yakalanmasında üzerinde çıkan madde ile hiç bir ilginizin bulunmadığını beyan eder, aranızda bir husumet varsa eğer bunu da dile getirerek belirte bilirsiniz.

www.kararara.com

ÖncekiSonraki

• POPULER KONULAR

Dön İnfaz Hukuku