Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Mağazadan ürün çalarken yakalanma

Mağazadan ürün çalarken yakalanma

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

bbatuhan Site Üyesi

17 yaşındayım turizm öğrencisiyim başka şehirde eğitim görüyorum eğitim gördüğüm şehirde bugün giyim mağazasından 50 tl lik bir tshirt çalarken yakalandım malasef bu konu için baya üzgünüm mağazadn çıkmadan yakalandım ve kimliğime el koydular mağaza yetkilsii ile uzlaşmak istedim ürünün ücretini ödemek istedim fakat reddettiler ve merkeze bildireceklerini söylediler bu konuda herhangi bir ceza alırmıyım eğitimim veya okulumdan bir zarar görürmüyüm veya eğitim gördüğüm otele bildirirlirmi değerli avuktalar ve hukuk öğrencileri tarafından cevaplanmasını arz ediyorum iyi çalışmalar diliyorum

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Önceden konunuzla benzer olay tartışılmış buradan bilgi edine bilirsiniz.
viewtopic.php?f=21&t=548213

viewtopic.php?f=21&t=598954
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

IŞIKDEMİR Kullanıcı avatarı
Editör

O kadar kıyafetlerde dıt dıt diye öten güvenlik objeleri takılıyken her tarafta kamera ve güvenlik görevlisi varken hâlâ hangi cesaretle böyle şeylere kalkışıyorsunuz aklım almıyor...
Resim

Dön Ceza Hukuku