Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İnfaz Hukuku Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma

Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Emreaksoy1675 yazdı:
Slm . 2 ay için Denetimli setbestlikteydeydim . 10.11.2017 tarihi şartlı tahliyemdi . Ve 10.11.2017 günü denetimin son günüydü imzamı attım . Polis denetimin bitti hayırlı olsun dedi . Bugün 29.11,2017 5 ay hapis cezam davetiye geldi . 10 gün içinde teslim olun diye . Savcılığın davetiye gönderdiği tarih denetimimin bittiği 10.11.2017 tarihi . Denetimim bittimi yoksa o gün savcılık denetim dosyamımı kapattı . Denetim devan mı ediyor yoksa bittimi

Denetim dosyanızın haricinde başka bir ceza mahkumiyetiniz oldu mu?

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

Emreaksoy1675 Site Üyesi

Demetim devam ederken bir suç işlemedim . Denetim 10.11.2017 tarihinde bitti . Hergün imza attığım için karakolda 10.11.2017 tarihinde imzamı attım . Oradaki görevli demetimin bitti hayırlı olsun dedi . Bugün daha önce işlemiş olduğum suçtan dolayı 5 ay cezamın davetname sini aldım . 10 gün içinde açığa teslim olmak için . Savcılığın davetnameyi gönderdiği tarih denetimimin bittiği 10.11.2017 günü . Denetimim bittimi yoksa o gün denetim dosyamı kapatmışmıdır

Emreaksoy1675 Site Üyesi

Açıktan tekrar denetime çıkarmıyım

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Emreaksoy1675 yazdı:
Demetim devam ederken bir suç işlemedim . Denetim 10.11.2017 tarihinde bitti . Hergün imza attığım için karakolda 10.11.2017 tarihinde imzamı attım . Oradaki görevli demetimin bitti hayırlı olsun dedi . Bugün daha önce işlemiş olduğum suçtan dolayı 5 ay cezamın davetname sini aldım . 10 gün içinde açığa teslim olmak için . Savcılığın davetnameyi gönderdiği tarih denetimimin bittiği 10.11.2017 günü . Denetimim bittimi yoksa o gün denetim dosyamı kapatmışmıdır

Denetimin bitmiş, başka bir suçun infazı için savcılık yarı açık ceza evine teslim ol demiş bundan da denetim verile bilir.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Emreaksoy1675 Site Üyesi

Tşk ederim ilgi ve alakanız için . Sağolasın . Kolay gelsin

ÖncekiSonraki

• POPULER KONULAR

Dön İnfaz Hukuku