8 ay 3 gün ceza aldım • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku 8 ay 3 gün ceza aldım

8 ay 3 gün ceza aldım

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Mesaj 12 Oca 2018 11:14
Abdullah5858 Site Üyesi

Merhaba

Kavgadan dolayı 8 ay üç gün ceza aldım İstinaf Mahkemesine yolladık red gelmiş kalemden görendim 8 ay 3 günün yatarı nedir denetimli serbestlikten nasıl yararlana bilirim yardımcı olursanız sevinirim

Mesaj 12 Oca 2018 11:44
admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Abdullah5858 yazdı:
Merhaba

Kavgadan dolayı 8 ay üç gün ceza aldım İstinaf Mahkemesine yolladık red gelmiş kalemden görendim 8 ay 3 günün yatarı nedir denetimli serbestlikten nasıl yararlana bilirim yardımcı olursanız sevinirim

Sanığa verilen ceza 0 yıl 8 ay 3 gün hapis cezasıdır.

Sanığa verilen cezadan koşullu salıverilme süresi (şartla tahliye) çıkarıldığında YATARI: 0 YIL 4 AY 1 GÜN HAPİS cezasıdır.

Sonuç ceza 2 yıldan az olduğundan 5275 Sayılı Kanunun 105/A maddesi gereğince Sanık denetimli serbestlikten yararlanır.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

Mesaj 12 Oca 2018 13:13
Abdullah5858 Site Üyesi

Abi infaz kalemi 3 gün yatarsın dedi açığa girip ordan denetimli serbestlikten çıkarsın dedi doğrumudur böyle biley

Mesaj 12 Oca 2018 14:07
admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Abdullah5858 yazdı:
Abi infaz kalemi 3 gün yatarsın dedi açığa girip ordan denetimli serbestlikten çıkarsın dedi doğrumudur böyle biley

Doğrudur girdi-çıktı denilen durumdur bu.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku