Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Denetimli serbestlik sigortalı iş

Denetimli serbestlik sigortalı iş

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

quadro58 Kıdemli (*) Üye

Denetimli serbestlik yükümlülüklerimi yerine getirmekteyim tarafıma 100 gün çalışma verildi 50 gününü çalıştım ve şuan sigortalı bir iş buldum nasipse pazartesi sabahı işime başlayacağım fakat aklımı kurcalayan bir kaç şey var işe başladığımda denetimden kontrole geliyolarmış heralde iş yerinin haberi yok denetimim olduğundan işten çıkarılma gibi bi durum olur mu

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

quadro58 yazdı:
Denetimli serbestlik yükümlülüklerimi yerine getirmekteyim tarafıma 100 gün çalışma verildi 50 gününü çalıştım ve şuan sigortalı bir iş buldum nasipse pazartesi sabahı işime başlayacağım fakat aklımı kurcalayan bir kaç şey var işe başladığımda denetimden kontrole geliyorlarmış herhalde iş yerinin haberi yok denetimim olduğundan işten çıkarılma gibi bir durum olur mu

İşten çıkartırlar mı sorusuna gelince.? çıkartacaklarını pek sanmıyorum çünkü işini engelleyecek bir durum olmadığı için onlarda idare edeceklerdir.
www.kararara.com

terap1 Site Üyesi

Geçmiş olsun aynısı başima geldi sadece 2 memur geliyor isim veriyor burdami çalışıyor diyor evet diyorlar kase imza tamam bukadar basit

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Evet sadece çalışıp çalışmadığı hususta tespit ve kontrol o kadar.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

mektepli1967 Kıdemli (**) Üye

quadro58 yazdı:
Denetimli serbestlik yükümlülüklerimi yerine getirmekteyim tarafıma 100 gün çalışma verildi 50 gününü çalıştım ve şuan sigortalı bir iş buldum nasipse pazartesi sabahı işime başlayacağım fakat aklımı kurcalayan bir kaç şey var işe başladığımda denetimden kontrole geliyolarmış heralde iş yerinin haberi yok denetimim olduğundan işten çıkarılma gibi bi durum olur mu

Merhaba,
Denetimli serbestlik büroları genelde aylık olarak hükümlüden sgk sigorta belgesi ibraz etmelerini istiyor.Her ay çalıştığınız iş yeri yada e devlet üzerinden sgk prim bildirgenizi ibraz ettiğiniz taktirde sorun çıkmıyor.Gerekirse durumu denetimli serbestlik (Vaka sorumluna) anlat iş yerinin sabıkalı olduğunu bilmediğini yada denetimde olduğunu bilmediğini öğrenmeleri halinde işine son verilebileceği endişesi taşıdığını onun yerine her ay belge getirsem kabul edermisiniz diye konuşun eminim ki yardımcı olacaklardır.Bana buna benzer konuda yardımcı olmuşlardı.

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Hallolmayacak bir şey yoktur.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

quadro58 Kıdemli (*) Üye

Teşekkür ederim güzel insanlar iyiki varsınız. Son olarak toplam 100 gün kamu yararına çalışmam vardı 50 gününü karakolda 4 saat çalıştım 50 sini çalışmadan iş buldum ya işe başlayınca çalışırken kamu cezamdan düşer mi 50 gün sonra işten çıksam kamu yararına mı calısırım

Dön Ceza Hukuku