Cezam açık cezaevini kurtarıyormu ?

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
neutronwasheree
Site Üyesi

Cezam açık cezaevini kurtarıyormu ?

Mesaj gönderen neutronwasheree » 12 Haz 2019 18:14

merhabalar içtimalı cezam 8 sene şu anda 20 ay denetimim kaldı 11 ay cezam var açık ceza infaz kurumunda cezamı infaz ediyorum. 2 tane 2 yıl 1 ay toplam 4 yıl 2 ay cezam var bu cezalarımın hepsi darbeden önce 1/2 yasasından faydalanıyor toplam içtimalı cezam 12 sene 2 ay olucak bu cezam normal şartlarda açık ceza evini kurtarıyor fakat 10/1 yasası oldugunu duydum ceza 10 seneye ulaştığında 1 senesini kapalı cezaevinde infaz ediliyormuş bu doğrumudur. Yardımlarınız için teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Re: Cezam açık cezaevini kurtarıyormu ?

Mesaj gönderen Güntülü » 12 Haz 2019 21:51

neutronwasheree yazdı:merhabalar içtimalı cezam 8 sene şu anda 20 ay denetimim kaldı 11 ay cezam var açık ceza infaz kurumunda cezamı infaz ediyorum. 2 tane 2 yıl 1 ay toplam 4 yıl 2 ay cezam var bu cezalarımın hepsi darbeden önce 1/2 yasasından faydalanıyor toplam içtimalı cezam 12 sene 2 ay olucak bu cezam normal şartlarda açık ceza evini kurtarıyor fakat 10/1 yasası oldugunu duydum ceza 10 seneye ulaştığında 1 senesini kapalı cezaevinde infaz ediliyormuş bu doğrumudur. Yardımlarınız için teşekkürler.

Bende öyle tahmin ediyorum. Yinede infaz hakimliğinin hesaplaması en doğru hesaplama olacaktır kanaatindeyim.
www.kararara.com