Hagb ve 1/3 oranında kesilen maaş kesintilerinin iadesi • kararara.com

Forum ana sayfa GENEL FORUMLAR İletişim, Görüş ve Öneriler Hagb ve 1/3 oranında kesilen maaş kesintilerinin iadesi

Hagb ve 1/3 oranında kesilen maaş kesintilerinin iadesi

kararara.com sitesi ve resmi paylaşım forumu ile ilgili her türlü görüş, öneri ve istekleriniz ile site iletişim bilgilerinin yer aldığı paylaşım platformu...

saruhan25 Site Üyesi

Kasten yaralama sucundan gorevden el cektirildim ve 75 gun hapis cezasi aldim. Hakkimda Hagb verilmisti ve denetim surem bitti.Hagb kanunun 143 maddesinde sayilan hallerden olmadigi icin kanunda acik var diye acikta kaldigim sureye ait olan maas kesintilerimi odemiyorlar. Bununla alakali olarak idare mahkemesine sunabilecegim emsal karar sunabilir misiniz?

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

saruhan25 yazdı:
Kasten yaralama sucundan gorevden el cektirildim ve 75 gun hapis cezasi aldim. Hakkimda Hagb verilmisti ve denetim surem bitti.Hagb kanunun 143 maddesinde sayilan hallerden olmadigi icin kanunda acik var diye acikta kaldigim sureye ait olan maas kesintilerimi odemiyorlar. Bununla alakali olarak idare mahkemesine sunabilecegim emsal karar sunabilir misiniz?

HAGB ALAN MEMURUN GÖREVE İADESİ VE TÜM PARASAL HAKLARININ İADESİ GEREKTİĞİ

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

• POPULER KONULAR

Dön İletişim, Görüş ve Öneriler