ADLİ KONTROL KARARININ KALDIRILMASI VEYA DEĞİŞTİRİLMESİ DİLEKÇE ÖRNEĞİDİR • kararara.com

Forum ana sayfa HUKUKİ PAYLAŞIM FORUMLARI Dilekçe ve Sözleşme Örnekleri ADLİ KONTROL KARARININ KALDIRILMASI VEYA DEĞİŞTİRİLMESİ DİLEKÇE ÖRNEĞİDİR

ADLİ KONTROL KARARININ KALDIRILMASI VEYA DEĞİŞTİRİLMESİ DİLEKÇE ÖRNEĞİDİR

Dava, icra ve temyiz dilekçe örnekleri ile her türlü hukuki sözleşme örneği paylaşım platformu...

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Karacameth yazdı:
Dosyami Yargıtay'a yollayacaklarmis kimin bakacagina karar vermesi için.

Dosya şu anda hangi mahkemedeyse o mahkemeye başvurun.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

Karacameth Site Üyesi

Başvurdum dilekcemi işleme koymayacaklarmis zaten benim adalet aramam abesle iştigaldi.sizi de yordum teşekkür ilginiz icin

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Rica ederim.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

samilto Site Üyesi

Sayın Admin.Benim sorum Şu .Yurt dışı çıkmama adli konrtolu kararı verildi hakkımda sulh ceza hakimliince 16/06/2017 de .bu sene HAc çıktı ben ve eşime.bir kaç ay sonrada ağır ceza mahkemesinde dava açıldığını gördüm e devlette. ben hac için nereye kime dilekçe yazmama erek bu kararı veren mahkemeye mi yoksa davamın görüleceği 11. ağır ceza mahkemesine mi? ilk mahkeme mart ayında.hac da temmuz yada ağustosta gidilecek.Ama kesin kayıt 15 şubatta bitiyor? ayrıca ben gidememe ihtimaline karşı eşimin herhangibir ilgisi yok olayla ve adli işlemi yok ev hanımı ben ise memurdurçeşim gidebilir mi haca sorun olur mu? teşekkürler

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

samilto yazdı:
Sayın Admin.Benim sorum Şu .Yurt dışı çıkmama adli konrtolu kararı verildi hakkımda sulh ceza hakimliince 16/06/2017 de .bu sene HAc çıktı ben ve eşime.bir kaç ay sonrada ağır ceza mahkemesinde dava açıldığını gördüm e devlette. ben hac için nereye kime dilekçe yazmama erek bu kararı veren mahkemeye mi yoksa davamın görüleceği 11. ağır ceza mahkemesine mi? ilk mahkeme mart ayında.hac da temmuz yada ağustosta gidilecek.Ama kesin kayıt 15 şubatta bitiyor? ayrıca ben gidememe ihtimaline karşı eşimin herhangibir ilgisi yok olayla ve adli işlemi yok ev hanımı ben ise memurum eşim gidebilir mi haca sorun olur mu? teşekkürler

Eşinizin size uygulanan adli kontrol kararı ile hiç bir ilgisi olmayıp, Hac vazifesini yerine getirmesinde hukuken bir engel bulunmamaktadır.

Sizinle ilgili Soruna gelince hakkınızda dava açılan mahkemeye bu konuda adli kontrol kararının değiştirilerek veya başka bir tedbir uygulanması veya kaldırılması konusunda talepte buluna bilirsiniz nasıl bir karar verilir veya talep retmi edilir bu mahkemenin taktirin de bulunmaktadır.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Önceki

• POPULER KONULAR

Dön Dilekçe ve Sözleşme Örnekleri