Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Banka ve Tüketici Hukuku BANKA MAHKEME SÜRECİ BİTMEDEN EVİMİ SATTI

BANKA MAHKEME SÜRECİ BİTMEDEN EVİMİ SATTI

Bankacılık İşlemleri, Mevduat, Faiz, Banka Kredileri, Kredi Kartları, Banka Kartları, Havale, Tüketici Kredisi, Mortgage, Tüketici Hakları, Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Mahkemeleri...

Departed Site Üyesi

Merhaba 2014 yılında özel bir bankadan babam konut kredisi kullandı 2 yıl aradan sonra vefat etti elimizde muvafakatname olmasına rağmen hayat sigortası hiç yapılmamış ve bizde dava açtık hakim %60 haklı %40 kusurlu buldu bizi biz kredinin 40 lık kısmından sorumlu olduğumuzu düşünüyoruz ama benim evimi başkalarına banka sattı bu durumda ne yapabiliriz tazminat davasımı açmalıyım ben şimdi 100000 tl lik kredinin 40.000 tl sini ödeyeceğim ama evim nerde bu konuda negibi bir yol izlemem gerek aydınlatırsanız sevinirim yada emsal bir dava varmıdır çok teşekkür ediyorum sizlere şimdiden

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Departed yazdı:
Merhaba 2014 yılında özel bir bankadan babam konut kredisi kullandı 2 yıl aradan sonra vefat etti elimizde muvafakatname olmasına rağmen hayat sigortası hiç yapılmamış ve bizde dava açtık hakim %60 haklı %40 kusurlu buldu bizi biz kredinin 40 lık kısmından sorumlu olduğumuzu düşünüyoruz ama benim evimi başkalarına banka sattı bu durumda ne yapabiliriz tazminat davasımı açmalıyım ben şimdi 100000 tl lik kredinin 40.000 tl sini ödeyeceğim ama evim nerde bu konuda negibi bir yol izlemem gerek aydınlatırsanız sevinirim yada emsal bir dava varmıdır çok teşekkür ediyorum sizlere şimdiden

Burada alacağınız bilgiler yeterli olmayacağı kanaatinde olduğumdan dolayı, konunuzla ilgili kesinlikle hukuki yardım almanız için bir avukata baş vurmanız gerekecektir.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

IŞIKDEMİR Kullanıcı avatarı
Editör

Satış iptal olmaz. Bedel üzerinden davalarına devam edersin. Ancak karışık bir süreç olur senin için. Teoman üstadımın da söylediği gibi bir avukat yardımından faydalanmalısın.
Resim

Departed Site Üyesi

Öncelikle teşekkür ederim lakin anlamadığım sorun şu hakim bana 40.000 tl den sorumlu olduğumu dile getirdi ben bu parayı ödedim diyelim peki benim evim başkasında tazminat davasımı açmalıyım evimi geri almak için bu tür olaylar muhakkak yaşanmıştır emsal dava bulmaya çalışıyorum saygılar sunarım herkeze

IŞIKDEMİR Kullanıcı avatarı
Editör

Tekrar söylüyorum evinizi geri alamazsınız. Sorumlu olduğunuz miktar dışındaki evin bedelini geri alabilirsiniz.
Resim

Departed Site Üyesi

Teşekkür ederim bilginiz için ben bir avukatla yola çıksam daha sağlıklı olacak anlamıyorum süreç bitmeden hakim suçlu bulmadan evimin satılması acaba hangi adalete sığıyor saygılar sunarım sizlere

Dön Banka ve Tüketici Hukuku