Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İnfaz Hukuku Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma

Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Kemal959 yazdı:
Sayın Admin 1 denetim görüp bitirdikten aradan 2.5 yıl geçtikten sonra yakalandım tekrar 191 den işlem yapıldı benim davam asliye ceza mahkemesinde görülür demi?birde hakime çok pişman olduğumu söylesem bir daha kullanmıcam affedin desem hakkımda hagb verirmi acaba çok tedirginim çok merak ediyorum

Evet tekrardan denetimli verilir HAGB uygulaması mümkündür.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Kemal959 Site Üyesi

Benim korkum eski dosyanın üzerinden 5 sene geçmemiş olması

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Kemal959 yazdı:
Benim korkum eski dosyanın üzerinden 5 sene geçmemiş olması

İşte o kötü

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Kemal959 Site Üyesi

Araştırıyorum çevremdeki bir kaç kişi de aynı durumda ya tekrardan denetimli aldı yada hagb aldı

Kemal959 Site Üyesi

Abiler başınızı şişirdim kusura bakmayın son birşey sormak istiyorum şimdi ben madde alırken aynı araba içinde satan kişiyle yakalandım maddeyi tam alacakken narkotikler bizi aldılar ben ifademde içtiğimi ve aldığımı kabul ettim ifademde suç türünde 191 yazıyor diğer kişiyi tutuklamışlar onun ifadesindede suç türü 188/3 yazıyor oda ifadesinde susma hakkını kullanmış bundan sonraki süreç nasıl olacak bizi aynı mahkemeyemi çıkarırlar yoksa ben ayrı o ayrı mı çıkarız ben olayın nasıl geçtiğini doğru bir şekilde anlattım

ÖncekiSonraki

• POPULER KONULAR

Dön İnfaz Hukuku