Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İnfaz Hukuku Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma

Denetimli Serbestlik Devam Ederken Uyusturucu Madde ile Yakalanma

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Kemal959 yazdı:
Abiler başınızı şişirdim kusura bakmayın son birşey sormak istiyorum şimdi ben madde alırken aynı araba içinde satan kişiyle yakalandım maddeyi tam alacakken narkotikler bizi aldılar ben ifademde içtiğimi ve aldığımı kabul ettim ifademde suç türünde 191 yazıyor diğer kişiyi tutuklamışlar onun ifadesindede suç türü 188/3 yazıyor oda ifadesinde susma hakkını kullanmış bundan sonraki süreç nasıl olacak bizi aynı mahkemeyemi çıkarırlar yoksa ben ayrı o ayrı mı çıkarız ben olayın nasıl geçtiğini doğru bir şekilde anlattım

Kuvvetle muhtemel ayrı mahkemelerde yargılanırsınız. Ticaret suçu ağır ceza mahkemesinde, kullanma suçu asliye ceza mahkemesinde görülür.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

rızasarı89 Site Üyesi

İyi akşamlar yakalandıktan sonra karakolda verilen ifadede kimlerden aldığımı söyledim sizce bu bana mahkemede bir sıkıntı yaratırmı adamların telefon numaralarına kadar verdim nasıl çalıştıklarını dahi anlattım sizce bu polis arkadaşlara yardım etme olarak değerlendirilebilir mi beni içici olarak kayıtlara geçtiler ben satanları söyledim

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

rızasarı89 yazdı:
İyi akşamlar yakalandıktan sonra karakolda verilen ifadede kimlerden aldığımı söyledim sizce bu bana mahkemede bir sıkıntı yaratırmı adamların telefon numaralarına kadar verdim nasıl çalıştıklarını dahi anlattım sizce bu polis arkadaşlara yardım etme olarak değerlendirilebilir mi beni içici olarak kayıtlara geçtiler ben satanları söyledim

Bu şekil beyanınızın etkisi tabi ki olur, yalnız hakkınızda içicilikten tedavili denetimli serbestlik uygulamasından vazgeçilmez, bu denetime tabi tutulursunuz.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

rızasarı89 Site Üyesi

Zaten denetim olsun başım üstüne bi daha da tövbeler olsun ben bunlarla aynı mahkemeye çıkmak istemiyorum sadece inşallah öyle birşey olmaz zaten bizi suç üstü yapmışlardı bende o kişinin diğer ortaklarını da ifademde söyledim yardımcı olmak için polislere hiç zorluk çıkarmadım Allah var onlarda kötü muamele yapmadı tek korkum benim bu adamların mahkemesinde bulunmam

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

rızasarı89 yazdı:
Zaten denetim olsun başım üstüne bi daha da tövbeler olsun ben bunlarla aynı mahkemeye çıkmak istemiyorum sadece inşallah öyle birşey olmaz zaten bizi suç üstü yapmışlardı bende o kişinin diğer ortaklarını da ifademde söyledim yardımcı olmak için polislere hiç zorluk çıkarmadım Allah var onlarda kötü muamele yapmadı tek korkum benim bu adamların mahkemesinde bulunmam

Tanık olarak dinlenme ihtimaliniz ola bilir diye düşünüyorum.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

ÖncekiSonraki

• POPULER KONULAR

Dön İnfaz Hukuku