İstinafta onanırsa yatarı ne olur • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İnfaz Hukuku İstinafta onanırsa yatarı ne olur

İstinafta onanırsa yatarı ne olur

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...

TASARIMCI42 Site Üyesi

Merhaba ben 2 yıl 6 ay ceza aldım etkin pişmanlık var istinaf onayladı infaz çağrı kağıdı geldi feto 'den 11 ay kapalı da kaldım sizin yapmış olduğunuz hesaplamalara göre 30 ay yatarım 22.5 ay 22.5-11=11.5 ay kalıyor 1 yılda denetimli serbestlik yatarım yok gözüküyor avukat denetimli serbestlik 6 ay diyor 5.5 ay daha yatacaksin nasıl olacak benim durum acil cevap verirseniz sevinirim

nnexium Site Üyesi

TASARIMCI42 yazdı:
Merhaba ben 2 yıl 6 ay ceza aldım etkin pişmanlık var istinaf onayladı infaz çağrı kağıdı geldi feto 'den 11 ay kapalı da kaldım sizin yapmış olduğunuz hesaplamalara göre 30 ay yatarım 22.5 ay 22.5-11=11.5 ay kalıyor 1 yılda denetimli serbestlik yatarım yok gözüküyor avukat denetimli serbestlik 6 ay diyor 5.5 ay daha yatacaksin nasıl olacak benim durum acil cevap verirseniz sevinirim

öncelikle geçmiş olsun, cezaevlerinin infaz kısmını arayıp sorduğumda denetimli serbestliği 1 yıl değil 6 ay uyguluyorlarmış, bakanlıktan böyle bir yazı gelmiş, yani avukatınız doğru söylüyor, sadece fetöye özgü bir şey daha sonra değişirse bilemem, bende kendimi 1 sene olarak hazırlamıştım ama bir kaç gün önce öğrenince şok olmuştum, tekrar geçmiş olslun, Allah hepimizin yardımcısı olsun...

karayel23 Site Üyesi

nnexium yazdı:
TASARIMCI42 yazdı:

öncelikle geçmiş olsun, cezaevlerinin infaz kısmını arayıp sorduğumda denetimli serbestliği 1 yıl değil 6 ay uyguluyorlarmış, bakanlıktan böyle bir yazı gelmiş, yani avukatınız doğru söylüyor, sadece fetöye özgü bir şey daha sonra değişirse bilemem, bende kendimi 1 sene olarak hazırlamıştım ama bir kaç gün önce öğrenince şok olmuştum, tekrar geçmiş olslun, Allah hepimizin yardımcısı olsun...

Hangi ilin ceza evi bunu söyledi acaba bilgi verebilir misiniz. 1 yıl uygulayan yerler var diye duydum çünkü

nnexium Site Üyesi

karayel23 yazdı:
nnexium yazdı:
TASARIMCI42 yazdı:

Hangi ilin ceza evi bunu söyledi acaba bilgi verebilir misiniz. 1 yıl uygulayan yerler var diye duydum çünkü

bende öyle duydumda sonra osmaniye t tipi ve kayseri bünyan t tipini aradım, bakanlıktan yazı geldiğini her cezaevinde fetö ye aynı uygulama olduklarını söylediler, sizde aramak isterseniz herhangi yüksek güvenlikli cezaevininin infaz kısmını arayabilirsiniz, teyit için

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

Uygulama ceza evlerine göre değişiklik göstermez yasa neyse o uygulanması gerekir.

www.kararara.com

Önceki

• POPULER KONULAR

Dön İnfaz Hukuku