Ceza zaman aşımı • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Ceza zaman aşımı

Ceza zaman aşımı

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Mesaj 16 May 2018 09:07
Litecoin Site Üyesi

15 yaşında iken çocuğun basit istismarı sucundan mahkeme ceza verdi yargıtaya gönderdik adil yargılanmadim suçsuzluğumu ispat edemedim yargıtay cezayı onar ise bu suçtan dolayı ceza zaman aşımı var mıdır acaba cevaplarsanız çok sevinirim

Mesaj 16 May 2018 09:29
teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Litecoin yazdı:
15 yaşında iken çocuğun basit istismarı sucundan mahkeme ceza verdi yargıtaya gönderdik adil yargılanmadim suçsuzluğumu ispat edemedim yargıtay cezayı onar ise bu suçtan dolayı ceza zaman aşımı var mıdır acaba cevaplarsanız çok sevinirim

Öncelikle suçun işlendiği tarihi nedir.? Hangi maddeden yargılanıp ne kadar ceza aldın.?

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Mesaj 16 May 2018 16:57
Litecoin Site Üyesi

Suçun işlendiği tarih 2010 mahkeme karar tarihi 2014 suç çocuğun basit cinsel istismarı ve ayriyetten hürriyetinden yoksun kılma ilk suctan 8-7 ay 2. Suctan 3.5 yil ceza verildi nasil oldu bilmiyorum ama beden ve ruh sağlığı raporuda olumsuz geldi ben bu 8 yıl 7 ay olan cezayı ceza zaman aşımına sorabilirmiyim kaç yıl geçmesi gerekir bu arada avukatımida degistirdim suçsuzluğumu ispatlamaya calısıcam

Mesaj 17 May 2018 01:04
rüzgarihs Site Üyesi

yargitaya giden dosya son 3 ay kala zaman aşimi sinyali veriyor. yargitayin bozma ihtimali çok zor. avukatini degistirdiysen acele et ve yargitay da durusmali mahkene olman icin delil sun.. zaman asimini unut..

Mesaj 17 May 2018 08:55
Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

Litecoin yazdı:
Suçun işlendiği tarih 2010 mahkeme karar tarihi 2014 suç çocuğun basit cinsel istismarı ve ayriyetten hürriyetinden yoksun kılma ilk suctan 8-7 ay 2. Suctan 3.5 yil ceza verildi nasil oldu bilmiyorum ama beden ve ruh sağlığı raporuda olumsuz geldi ben bu 8 yıl 7 ay olan cezayı ceza zaman aşımına sorabilirmiyim kaç yıl geçmesi gerekir bu arada avukatımida degistirdim suçsuzluğumu ispatlamaya calısıcam

Zaman aşımı süreniz dolmamıştır 15 yıldır.

www.kararara.com

Sonraki

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku