İnfaz ertelemesinde istinafa başvuru.. • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku İnfaz ertelemesinde istinafa başvuru..

İnfaz ertelemesinde istinafa başvuru..

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

k0nrat Site Üyesi

Selamlar,

Benim bir dosyam vardı 2 yıl 6 ay ceza aldım Temyize gönderdim bozulmadan geldi cezam onandı daha sonra infaz ertelemesine başvurdum 8 ay erteledim şimdi soracağım soru şu bu erteleme esnasında bir kez daha bir üst mahkemeye başvurabiliyormuyum bunu merak ediyorum başvurabiliyorsam nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olursanız sevinirim iyi günler dilerim.

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

k0nrat yazdı:
Selamlar,

Benim bir dosyam vardı 2 yıl 6 ay ceza aldım Temyize gönderdim bozulmadan geldi cezam onandı daha sonra infaz ertelemesine başvurdum 8 ay erteledim şimdi soracağım soru şu bu erteleme esnasında bir kez daha bir üst mahkemeye başvurabiliyormuyum bunu merak ediyorum başvurabiliyorsam nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olursanız sevinirim iyi günler dilerim.

Ceza onanmış ve kesinleşmiş Artık infaz aşamasına gelmiş bulunmakta olup, şu aşamada pekte yapacağınız bir durum bulunmuyor gibi.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku