İşsizlik maaşına baş vurma. • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku İşsizlik maaşına baş vurma.

İşsizlik maaşına baş vurma.

İşveren, İşyeri, İşçi, Taşeron, Müteahhit, Kıdem ve İhbar Tazminatı, İş Akdi, Ücret, İşe İade Davaları, Sendikalar, İş Güvenliği Hukuku, Sosyal Sigortalar, Toplu İş Sözleşmeleri...

tutku1969 Site Üyesi

işyerimde sorunlar yüzünden bir haftadır kapalı iş yeri sahibi sigorta çıkışlarını yapmıyarak işşizlik sigortasınada başvuramıyorum muhasebe ile görüşdüm iş yeri sahibi onay vermeden çıkış yapamıyacagını beyan etti kendi imkanlarımla nasıl cıkış yapıp işşizlik maaşına başvurabilirim

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

tutku1969 yazdı:
işyerimde sorunlar yüzünden bir haftadır kapalı iş yeri sahibi sigorta çıkışlarını yapmıyarak işşizlik sigortasınada başvuramıyorum muhasebe ile görüşdüm iş yeri sahibi onay vermeden çıkış yapamıyacagını beyan etti kendi imkanlarımla nasıl cıkış yapıp işşizlik maaşına başvurabilirim

Sigortalı işten ayrılış bildirgesinin sigortalının işten ayrılış tarihi itibariyle 10 gün içerisinde verilmesi gerekmektedir.Sigortalı işten ayrılış bildirgesinin sigortalının işten ayrıldığı tarihten itibaren 10 gün geçtikten sonra verilmesi halinde işverene asgari ücretin 1/10’i tutarında idari para cezası uygulanır.
SGK konuyu bildiren bir dilekçe ile baş vura bilirsiniz.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

tutku1969 Site Üyesi

teoman bey dilekce örnegi varmıdır varsa yollamanızı rica edebilirmiyim

• POPULER KONULAR

Dön İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku