Saadet zincirine para kaptırdım • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Saadet zincirine para kaptırdım

Saadet zincirine para kaptırdım

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

adamsın Site Üyesi

Merhaba değerli büyüklerim,ben Getmyads denen bir saadet zincirini lara kaptirdim.Beni üye yapanları şikayet ettim ve savcı takipsizlik vermiş bende itiraz ettim.Sizce ne yapmam lazım?

Youtube tan bakabilirsiniz Getmyads nedir diye.

Sizce itirazım reddedilirse Anayasa Mahkemesi ne mi başvuru yapmam lazım?

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

adamsın yazdı:
Merhaba değerli büyüklerim,ben Getmyads denen bir saadet zincirini lara kaptirdim.Beni üye yapanları şikayet ettim ve savcı takipsizlik vermiş bende itiraz ettim.Sizce ne yapmam lazım?

Youtube tan bakabilirsiniz Getmyads nedir diye.

Sizce itirazım reddedilirse Anayasa Mahkemesi ne mi başvuru yapmam lazım?

Bu konularda evet yapılan şikayetlere Takipsizlik kararları verilmekte, Yapılan İtirazlarında red edildiği görülmekte olup. AYM Bireysel baş vuruda bulunulduğunu görüyoruz yalnız AYM den henüz bu konu ile ilgili bir bireysel başvuru neticesi karar çıkmış değildir.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

adamsın Site Üyesi

Hocam ne yapmalıyım? Ben bu ülkenin vatandaşı değil miyim?

Avrupa indan hakları mahkemesi nemi gitmem lazım?

Bir yol gösterin.

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

adamsın yazdı:
Hocam ne yapmalıyım? Ben bu ülkenin vatandaşı değil miyim?

Avrupa indan hakları mahkemesi nemi gitmem lazım?

Bir yol gösterin.

Takipsizlik kararına karşı itiraz merci yani Sulh Ceza Hakimliğine itiraz Oradan da reddi gelirse AYM bireysel başvuru yolu denenir. Başkada yapılacak bir iş yoktur.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku