Yurt dışı denetimli serbestlik • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Yurt dışı denetimli serbestlik

Yurt dışı denetimli serbestlik

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Cem peter Site Üyesi

2003 de yaptigim bir trafik kazasi 2012 haziran da sonuclandi. 20 yil ceza zamanasimi var dedi avukat. 2 yil 7 ay 3 gün Hapis verdiler, 15 günde icerde yattim. Denetimli serbestlik süresi ne kadar ?
Ben Yurtdisindayim yillardir, isim , Esim, cocugum herseyim Burda, 6 aydan fazla kalirsam Tr de herseyimi kaybederim. Isimden izin en fazla 3-5 hafta alabilirim.
Benim durumumdakilere bir yol, cözüm yokmudur?
Lüften yardimci olun. Pasaport u yakalama kararindan dolayi uzatmama durumu var Konsoloslugun.
Yardimci olun lüften

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Cem peter yazdı:
2003 de yaptigim bir trafik kazasi 2012 haziran da sonuclandi. 20 yil ceza zamanasimi var dedi avukat. 2 yil 7 ay 3 gün Hapis verdiler, 15 günde icerde yattim. Denetimli serbestlik süresi ne kadar ?
Ben Yurtdisindayim yillardir, isim , Esim, cocugum herseyim Burda, 6 aydan fazla kalirsam Tr de herseyimi kaybederim. Isimden izin en fazla 3-5 hafta alabilirim.
Benim durumumdakilere bir yol, cözüm yokmudur?
Lüften yardimci olun. Pasaport u yakalama kararindan dolayi uzatmama durumu var Konsoloslugun.
Yardimci olun lüften

Yarı açık ceza evine tahminen 3 veya 7 günlük bir süre girerek denetimli serbestlikten tahliye olursunuz.

Sanığa verilen ceza 2 yıl 7 ay 3 gün hapis cezasıdır.

Sanığa verilen cezadan koşullu salıverilme süresi (şartla tahliye) çıkarıldığında YATARI: 1 YIL 3 AY 16 GÜN HAPİS cezasıdır.

Sanığın gözaltı ve tutuklulukta geçirdiği toplam 15 gün sonuç cezadan düşüldüğünde NETİCETEN YATARI: 1 YIL 3 AY 1 GÜN HAPİS cezasıdır.

Sonuç ceza 2 yıldan az olduğundan 5275 Sayılı Kanunun 105/A maddesi gereğince Sanık denetimli serbestlikten yararlanır.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku