Hırsızlık • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Hırsızlık

Hırsızlık

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Mesaj 14 Haz 2018 03:23
Esmrrr Site Üyesi

Mağaza hırsızlık sonucları ne oluyor yaşayan varmı yada ceza alan varmı özellikle sicili temiz ve ilk defa böle bişeyde mahkemeye çıkmış Kişiler cevap verirse sevinirim lütfen başına gelenler yazsın sadece sonucu merak ediyorum cezaevi süreci gerçekleşiyormu ?

Mesaj 14 Haz 2018 08:52
ugura Kıdemli (**) Üye

Olayin olus seklini suan hangi asamada oldugunu yada tam olarak suclandiginiz maddeyi yazarsaniz buradaki ustadlar size daha aciklayici bilgiler verecektir kanaatindeyim

Mesaj 14 Haz 2018 16:59
Esmrrr Site Üyesi

Bir hırka çaldım sadece 160 tl mi öle biseydi fiyatı alarmı kabinde bıraktım cıktım görevliler cıkmamı bekledi kapıda çevirdiler ürünü buldular şikayetçi oldular çantamda makas ve cımbız vardı kullanmadığım halde makası hemen suç aleti olarak gösterdiler sicilim temiz ve ürün benım bedenım değil benım dört katım öylesine yaptıgım bişeydi Bodrum kata indirip üzerime baya geldiler ettiler on kişi toplandı her gelen bişey dedi karakola götürüldüm karakol hastaneye götürdü nezarette 2 saat bile kaldım sonra çıktım eve kağıt geldi mahkemem var ne olabilir en fazla uzlaşmaya varmıyo karşı taraf ve 25 yaşındayım

Mesaj 14 Haz 2018 17:03
Esmrrr Site Üyesi

Yani anlicağınız darp raporuna kadar götürüldüm nezarete bile attılar bunu mahkeme günü dile getiriyim mi sizce

Mesaj 14 Haz 2018 17:09
Esmrrr Site Üyesi

CMK MADDE 147 işyerinden veya kurumdan hırsızlıkla yargılanıyorum

Sonraki

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku