Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İdare ve Vergi Hukuku GÖZ DERECELERİ SEBEBİYLE ELENME

GÖZ DERECELERİ SEBEBİYLE ELENME

İdare, Devlet Memurluğu, Disiplin Suç ve Cezaları, Yolluk, Özlük Hakları, Atama, Tayin, İptal ve Tam Yargı Davaları, İdarenin Sorumluluğu, Kamu Maliyesi ve Vergiler...

garip Site Üyesi

Merhabalar 2017 bekçi adayıydım. Bütün koşulları geçtim sözlü mülakat yazılı mülakat ve sağlık dosyası ankara'ya gözlükle saglam bekci olur olarak gitti ve tekrar hastane sevk olarak geri döndü tekrar sevkin sonucunda BEKCI OLAMAZ kararı çıktı . Suan gözlerimi cizdirdim . Mahkemeye başvuracağım. Polislik ve bekçilik ayni mevzuat. Benim gibi göz numarası yüzünden elenmiş olan EMSAL KARAR VAR MIDIR . YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ? SIMDIDEN COK TEŞEKKÜR EDERIM .

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

garip yazdı:
Merhabalar 2017 bekçi adayıydım. Bütün koşulları geçtim sözlü mülakat yazılı mülakat ve sağlık dosyası ankara'ya gözlükle saglam bekci olur olarak gitti ve tekrar hastane sevk olarak geri döndü tekrar sevkin sonucunda BEKCI OLAMAZ kararı çıktı . Suan gözlerimi cizdirdim . Mahkemeye başvuracağım. Polislik ve bekçilik ayni mevzuat. Benim gibi göz numarası yüzünden elenmiş olan EMSAL KARAR VAR MIDIR . YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ? SIMDIDEN COK TEŞEKKÜR EDERIM .

Konunuzla ilgili olduğu düşünülen içtihatlar aşağıda paylaşılmıştır:

EMNİYET SAĞLIK ŞARTLARI YÖNETMELİĞİNDEKİ GÖZ KUSURLARI HK. KARARLAR - 2018

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

• POPULER KONULAR

Dön İdare ve Vergi Hukuku