Ceza alırsam ne olur? • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Ceza alırsam ne olur?

Ceza alırsam ne olur?

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Mesaj 09 Tem 2018 14:24
KADİR86 Site Üyesi

2012 yılından önce polisin şikayeti üzerine memura mukavemetten 15 ay ceza almıştım ve ertelenmişti. daha sonrada tehdit 6 ay hakaret 3 ay ve kişilerin sukununu bozmaktan 3 ay 15 gün ceza aldım. oda 2012 yılında oldu kararı temyiz ettim yargıtay yeniden yargılama dedi ve dava şuan devam ediyor eğer son davanın kararı onanırsa ceza alırsam ne olur bilgi verebilirseniz sevinirim.

Mesaj 09 Tem 2018 17:09
Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

KADİR86 yazdı:
2012 yılından önce polisin şikayeti üzerine memura mukavemetten 15 ay ceza almıştım ve ertelenmişti. daha sonrada tehdit 6 ay hakaret 3 ay ve kişilerin sukununu bozmaktan 3 ay 15 gün ceza aldım. oda 2012 yılında oldu kararı temyiz ettim yargıtay yeniden yargılama dedi ve dava şuan devam ediyor eğer son davanın kararı onanırsa ceza alırsam ne olur bilgi verebilirseniz sevinirim.

Yeniden yargılama demişse sonuca bakmak gerekir eğer yine ceza çıkarsa ozaman 15 ay erteli ceza açıklanacak ve bu aldığınız cezalarda toplanarak infaz edilir.

www.kararara.com

Mesaj 11 Tem 2018 14:01
KADİR86 Site Üyesi

merhaba sn. güntülü öncelikle yardımınız için çok teşekkür ederim, aşağıda durumumu açıklayacağım kimseden yardım alamıyorum ve endişe içerisindeyim. 2012 de ertelenmiş memura mukavemet suçum vardı denetimlilik süresi içerisinde 2012 de 6 ay tehdit ve 3 ayda kişilerin sukununu bozmaktan temmuz 2018 bu ay ceza aldım. bu ceza daha önce 12 ay 15 gündü 3 ay 15 gününü yargıtay bozdu ve mahkemede tekrar yargılama sonucu 6 ay ve 3 ay ceza verdi dün kararı tekrar temyiz ettim ancak mahkeme ilk cezayı veren diğer mahkemeye ihbarda bulunulmasına demiş şimdi karar 2019 yılında gelecek bu 9 ay onanır ise şayet dediğiniz gibi önceki 15 ayda yada tam nekadar hatırlamıyorum eklenip toplamı infaz edilecek öyle mi? ve ben bu durumda ceza evine girer miyim? sonuç ne olur acaba?
şimdiden teşekkür ederim.

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku