Reddi miras • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Borçlar Hukuku Reddi miras

Reddi miras

Sözleşme, Alım Satım, Bağış, Kefalet, Vekalet, Tazminat Davaları, Kusur Sorumluluğu, Sebepsiz Zenginleşme, Haksız Fiil, Faiz, Temerrüt Faizi, Gecikme Faizi, Zamanaşımı...

Mesaj 11 Tem 2018 11:23
ksenat Site Üyesi

mrb eniştem kalp krizinden 30 haziranda vefat etti. borclarını odeyemediği için banka yasaklısıydı ve belden aşagısı felç olan yürüme engelli ablama baskı yaparak ablam adına kredi kartı cıkarttırmış ve kartın velayetini uzerine almış ve ablam adına 50.000 tl kredi çekmiş reddi miras yapmayı düşünüyoruz bu durumda krediyi ödeme yükümlülüğümüz doğarmı yardımcı olursanız sevinirim tşk

Mesaj 11 Tem 2018 15:27
Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

ksenat yazdı:
mrb eniştem kalp krizinden 30 haziranda vefat etti. borclarını odeyemediği için banka yasaklısıydı ve belden aşagısı felç olan yürüme engelli ablama baskı yaparak ablam adına kredi kartı cıkarttırmış ve kartın velayetini uzerine almış ve ablam adına 50.000 tl kredi çekmiş reddi miras yapmayı düşünüyoruz bu durumda krediyi ödeme yükümlülüğümüz doğarmı yardımcı olursanız sevinirim tşk

Öncelikle enişteniz le ilgili ablanız süreyi geçirmeden reddi miras talebinde bulunması iyi olur, Ablanızın çektiği krediden her ne kadar ablanız sorumlu olsa da bu konunun detayını kredi sözleşmesini, şu velayet (vasi) dediğiniz konuyu avukattan hukuki yardım alarak incelemesinde fayda var diyorum.

www.kararara.com

• POPULER KONULAR

Dön Borçlar Hukuku