İmar affı çatı katı. • kararara.com

Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Miras Hukuku İmar affı çatı katı.

İmar affı çatı katı.

Miras, Kanuni Mirasçılar, Veraset İlamı, Muris Muvazaası, Vasiyet, Miras Sözleşmesi, Reddi Miras, Saklı Pay, Tasarrufun İptali, Iskat, Tasarruf Nisabı, Tereke...

Mesaj 11 Tem 2018 11:33
ksenat Site Üyesi

Mehaba rahmetli eniştem kalp krizinden vefat etmedn önce borclarını ödeyemediiği için 5 katlı binasını çatı katının kendisinde kalması şartıyla satıyor ( aralarında belge imzalamışlar fakat kendindeki nüshayı bulamadık ) fakat alan kişi vefattan sonra rahmetlinin bana borcu vardı ödemedi diyerek ya borcunuzu ödeyin yada bir miktar para ( ederinin çok altında ) teklif ederek çatı katınıda almayı istiyor amacı imar barışından faydalanarak tapu çıkartmak bu durumda ne yapabiliriz . yardımcı olursanız sevinirim

Mesaj 11 Tem 2018 15:30
Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

ksenat yazdı:
Mehaba rahmetli eniştem kalp krizinden vefat etmedn önce borclarını ödeyemediiği için 5 katlı binasını çatı katının kendisinde kalması şartıyla satıyor ( aralarında belge imzalamışlar fakat kendindeki nüshayı bulamadık ) fakat alan kişi vefattan sonra rahmetlinin bana borcu vardı ödemedi diyerek ya borcunuzu ödeyin yada bir miktar para ( ederinin çok altında ) teklif ederek çatı katınıda almayı istiyor amacı imar barışından faydalanarak tapu çıkartmak bu durumda ne yapabiliriz . yardımcı olursanız sevinirim

Konunun içeriğini tam bilmeden konunuzla ilgili bilgi vermemiz sizi yanıl ta bilir, bu nedenle avukattan hukuki yardım alarak çatı katında hak iddia eden eniştenizin borcunun olduğunu iddia eden kişinin borçla ilgili elinde ne delili var öncelikle bunu araştırmak ve sonrada aralarında yapılan sözleşmeye bakmak gerekir.

www.kararara.com

• POPULER KONULAR

Dön Miras Hukuku