Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İnfaz Hukuku Denetimli serbestlik ve yurtdışında eğitim

Denetimli serbestlik ve yurtdışında eğitim

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...

allalone Site Üyesi

Öncelikle merhabalar,
Ben şubat ayında üzerimde 0.36 gr esrar maddesi ile yakalandım ve mayıs ayında denetimli serbestlik aldığıma dair bir tebligat aldım.
Ancak denetimli serbestliğe dosyam henüz gitmediği için hala denetim sürecim başlamadı.Bir kaç gündür uykularım kaçıyor Eylül'ün sonunda
Polonya'da okula başlayacağım bu durum buna engel olur mu ? Ertelenme şansı var mı ? Var ise okulun göndericeği vize davetiyesi yeterli olur mu ?

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

allalone yazdı:
Öncelikle merhabalar,
Ben şubat ayında üzerimde 0.36 gr esrar maddesi ile yakalandım ve mayıs ayında denetimli serbestlik aldığıma dair bir tebligat aldım.
Ancak denetimli serbestliğe dosyam henüz gitmediği için hala denetim sürecim başlamadı.Bir kaç gündür uykularım kaçıyor Eylül'ün sonunda
Polonya'da okula başlayacağım bu durum buna engel olur mu ? Ertelenme şansı var mı ? Var ise okulun göndericeği vize davetiyesi yeterli olur mu ?

Konunuzla ilgili İnfaz savcılık makamına derdinizi anlatan bir yazılı dilekçe ile baş vurun, artık orası bu konuda nasıl bir tedbir alır onu bilemeyiz.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

ground Site Üyesi

iyi geceler, aynı durumdan ben de muzdaribim. Yurt dışına gidebildiniz mi? Gidebildiyseniz nasıl hallettiniz? Lütfen erkenden bilgi verir misiniz çok telaşlıyım.

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Üye siteye girdiği zaman ancak bu mesajınızı göre bilir.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön İnfaz Hukuku