Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku HAGB KARARININ BIRAKILMASI

HAGB KARARININ BIRAKILMASI

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Mesaj 15 Eyl 2018 22:30
sagoselen Site Üyesi

cevaplar için teşekkür ederim hagb almalarına katılıyorum çünkü sicilleri temiz benim haricindekilerin.Avukat ama ısrarla cezanın hagb ye çevrilemiyecegini söylüyor birde istinaf mahkemesinin kararını yargıtaya yollayamazmıyız diye soruyorum 5 yılın altındaki dosyaları kesinlikle yollayamıyacagımızı söylüyor.2007 deki mahkemem aynı şekil yaralama hakaret tehdit suclması ayrı ayrı suclardan günlerini belirterek sonra para cezasına çevirdi ensonundada hagb vermişti.3. mahkemenin aynısı olay avukat inatla öyle olmayacagını söylüyor anlamadım gitti

Mesaj 16 Eyl 2018 09:40
teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

sagoselen yazdı:
cevaplar için teşekkür ederim hagb almalarına katılıyorum çünkü sicilleri temiz benim haricindekilerin.Avukat ama ısrarla cezanın hagb ye çevrilemiyecegini söylüyor birde istinaf mahkemesinin kararını yargıtaya yollayamazmıyız diye soruyorum 5 yılın altındaki dosyaları kesinlikle yollayamıyacagımızı söylüyor.2007 deki mahkemem aynı şekil yaralama hakaret tehdit suclması ayrı ayrı suclardan günlerini belirterek sonra para cezasına çevirdi ensonundada hagb vermişti.3. mahkemenin aynısı olay avukat inatla öyle olmayacagını söylüyor anlamadım gitti

Dosyanın içeriğini bilmediğimizden dolayı net yanıt vermemizde mümkün olmaya biliyor. Avukatınızın beyanına şu aşamada itibar etmeniz gerekir. Zaten verilen kararın sonunda size itiraz ve temyiz hakkı yolları gösterilmektedir.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Önceki

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku