Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Denetimde iken gelen hüküm cezası

Denetimde iken gelen hüküm cezası

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

neutronwasheree Site Üyesi

2 yıl 1 ay , 1 yıl 13 gün hapis cezam geldi toplam 21 gün cezaevinde yattım ve çıktım, 1 yıl 7 ay denetim kullandım tüm dosyalarım darbe öncesi denetim 2 yıl vuruyor denetime çıkalı 1 hafta oldu fakat yeni gelen cezam 1 yıl 9 ay ve bu bahsettiğim tüm cezalar darbe öncesi denetim 2 yıl vuruyor

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

neutronwasheree yazdı:
2 yıl 1 ay , 1 yıl 13 gün hapis cezam geldi toplam 21 gün cezaevinde yattım ve çıktım, 1 yıl 7 ay denetim kullandım tüm dosyalarım darbe öncesi denetim 2 yıl vuruyor denetime çıkalı 1 hafta oldu fakat yeni gelen cezam 1 yıl 9 ay ve bu bahsettiğim tüm cezalar darbe öncesi denetim 2 yıl vuruyor

Bu cezalarınız 2 yıllık denetim süresi kapsamı içerisinde kalıyor. Bunlar toplanıp denetimde gecen süresi düşüldükten sonra hesaplaması yapılarak infaz edilecektir.

www.kararara.com

neutronwasheree Site Üyesi

Güntülü yazdı:
neutronwasheree yazdı:

Bu cezalarınız 2 yıllık denetim süresi kapsamı içerisinde kalıyor. Bunlar toplanıp denetimde gecen süresi düşüldükten sonra hesaplaması yapılarak infaz edilecektir.

Hocam toplam denetime çıktığım süre 1 yıl 7 ay ve bu sürenin 2 ayını kullandım yani 2 ay imza attım, üzerine 10 ay daha cezam geldi son durum ne olur bilgilendirirseniz sevinirim.

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

neutronwasheree yazdı:
Güntülü yazdı:
neutronwasheree yazdı:

Hocam toplam denetime çıktığım süre 1 yıl 7 ay ve bu sürenin 2 ayını kullandım yani 2 ay imza attım, üzerine 10 ay daha cezam geldi son durum ne olur bilgilendirirseniz sevinirim.

Denetimde geçirdiğiniz süre durur tekrar hesaplama ile yine cezanızın denetim süresi içerisinde kaldığından bunla ilgili hesaplama ile denetim de geçen süre düşülerek hesaplama ile yeniden denetim belirlenir

Sanığa verilen ceza 2 yıl 5 ay 0 gün hapis cezasıdır.

Sanığa verilen cezadan koşullu salıverilme süresi (şartla tahliye) çıkarıldığında YATARI: 1 YIL 2 AY 15 GÜN HAPİS cezasıdır.

Sonuç ceza 2 yıldan az olduğundan 5275 Sayılı Kanunun 105/A maddesi gereğince Sanık denetimli serbestlikten yararlanır.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku