Forum ana sayfa HUKUKİ PAYLAŞIM FORUMLARI Basından Hukuk Haberleri AYNI MAHKUM 4. KEZ CEZA EVİNDEN KAÇTI

AYNI MAHKUM 4. KEZ CEZA EVİNDEN KAÇTI

Yazılı ve görsel basında yer alan, hukukla veya yargı kararlarıyla ilgili haberlerin paylaşıldığı platform

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Mesajlar: 21549


Aynı mahkum 4. kez ceza evinden kaçtı

Resim


Ordu'da hastaneye götürülen bir mahkum jandarmanın elinden kurtularak firar etti. Mahkumun bu firarının bugüne kadar 4. firarı olduğu öğrenildi.Ordu'da cezaevinden hastaneye muayene için götürülen bir mahkum jandarmaların elinden kurtularak firar etti. Poliklinik koridorunda bir anda jandarmaların elinden kaçarak hastaneden firar eden mahkum izini kaybettirdi. Bu firarın, mahkumun 4. firarı olduğu öğrenildi.

4. kez firar etti
Efirli Cezaevinde, "mala zarar vermek" suçundan hükümlü olan Polat K. (40) isimli mahkum, muayene olmak için Ordu Devlet Hastanesine sevk edildi. Poliklinik koridorunda bir anda jandarmaların elinden kaçarak hastaneden firar eden mahkum izini kaybettirdi. Bu firarın, mahkumun 4. firarı olduğu öğrenildi.

Çok sayıda GBT kaydı var
Ayrı mahkumun daha önce organize suçlar kapsamında piyasaya sahte çek ve sahte para sürmek suçunda hüküm giydiği, tehdit, hakaret, mala sarar verme, 6136 SKM, güveni kötüye kullanma suçlarından çok sayıda GBT kaydının olduğu, halen mala zarar verme suçundan cezaevinde hükümlü bulunduğu öğrenildi.

https://www.yeniakit.com.tr/haber/ayni- ... 48975.html

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Dön Basından Hukuk Haberleri