Askerliğe muhalefet suçundan mahkemeye dilekçe

Hukuk Mahkemeleri Yargılama Usulü, Duruşma, İspat ve Deliller, İhtiyati Tedbir, Delil Tespiti, Gider Avansı, Yargılama Giderleri, Adli Yardım, Vekalet Ücreti, Temyiz, İstinaf, Tahkim, Avukat Hakları, Avukat Disiplin İşlemleri, Barolar...
Cevapla
Babylonian23
Site Üyesi
Mesajlar: 3
Kayıt: 01 Eki 2018 02:26

Askerliğe muhalefet suçundan mahkemeye dilekçe

Mesaj gönderen Babylonian23 » 28 Oca 2019 22:40

Merhabalar. Hakkımda çorum 3.asliye ceza mahkemesinden adkerliğe muhalefetden dava açıldı ve ifadem talimatla istanbula geldi. Fakat istanbulda 7.asliyeyr geldi ve 7.asliye kalemliğine gittiğimde askerlik mahkemeleri sadecr 3.asliye de işlem görebilir o yüzden ifade alamıyoruz bu hukuki teknik problemden dolayı dosyayı kapatıp gönderdik. Çorum 3.asliyeye dilekçe yazıp tekrar talimatla isteyin dediler. Ve diğer problemlimdr aynı askerliğe muhalefet suçundan dolayı aynı mahkeme 2 dava açmış. Bu dosyaları birleştirmek ve ifademi yeniden usulüne uygun olan istanbul 3.asliyeye istemek için nasıl bir dilekçe örneği lazım? Lütfen bilgili bir arkadaş yardımcı olsun. Dilekçe fiyatları hakkında bilgimde yok.Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Mesajlar: 22600
Kayıt: 29 Tem 2012 17:08
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Re: Askerliğe muhalefet suçundan mahkemeye dilekçe

Mesaj gönderen teoman » 29 Oca 2019 07:16

Babylonian23 yazdı:Merhabalar. Hakkımda çorum 3.asliye ceza mahkemesinden adkerliğe muhalefetden dava açıldı ve ifadem talimatla istanbula geldi. Fakat istanbulda 7.asliyeyr geldi ve 7.asliye kalemliğine gittiğimde askerlik mahkemeleri sadecr 3.asliye de işlem görebilir o yüzden ifade alamıyoruz bu hukuki teknik problemden dolayı dosyayı kapatıp gönderdik. Çorum 3.asliyeye dilekçe yazıp tekrar talimatla isteyin dediler. Ve diğer problemlimdİr aynı askerliğe muhalefet suçundan dolayı aynı mahkeme 2 dava açmış. Bu dosyaları birleştirmek ve ifademi yeniden usulüne uygun olan istanbul 3.asliyeye istemek için nasıl bir dilekçe örneği lazım? Lütfen bilgili bir arkadaş yardımcı olsun. Dilekçe fiyatları hakkında bilgimde yok.

Dilekçe formatına gerek yoktur olayı ve durumu izah eden bir yazı ile Bulunduğun yer Nöbetçi Asliye Ceza Mahkemesi kanalı ile Çorum 3. Asliye Ceza Mahkemesine resmi yoldan göndere bilirsiniz. Bu konuda dilekçe örneği aramanıza gerek yoktur.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Cevapla