Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

5 yıllık infazı yakınca cezanın yatarı ne kadar olur?

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Meslek: Hukukçu
İletişim:

Re: 5 yıllık infazı yakınca cezanın yatarı ne kadar olur?

Mesaj gönderen Admin »

Ayşe zorlu yazdı:Peki bana dediler ki nikah kiyilinca 1gun birlikte kalmaya izin veriyorlarmis bu dogrumu ben2 aylik hamileyim ve gerçekten eşime ihtiyacım var onunla zaman gecirirsem biraz olsun psikolojim düzelir diye düşünüyorum o yüzden soruyorum
CEZA VE GÜVENLİK TEDBİRLERİNİN İNFAZI HAKKINDA KANUN

Madde 51

a) Kapalı ceza infaz kurumlarında bulunan evli hükümlüler, en geç üç ayda bir kez olmak üzere, üç saatten yirmidört saate kadar
eşleri ile kurum veya eklentilerinde ceza infaz kurumu personelinin yakın nezareti olmaksızın mahrem şekilde görüştürülebilir.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.
Ayşe zorlu
Site Üyesi

Mesaj gönderen Ayşe zorlu »

Tesekkur ederim bana dediler ki en az 20yil cezası olanlar için veriliyomus bu izin
Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Mesaj gönderen Güntülü »

Ayşe zorlu yazdı:Tesekkur ederim bana dediler ki en az 20yil cezası olanlar için veriliyomus bu izin

Öyle bir süre bulunmamaktadır.
www.kararara.com
Ayşe zorlu
Site Üyesi

Mesaj gönderen Ayşe zorlu »

Teşekkürler yardimlariniz icin
Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman »

Ricaederim.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM
Bozo33
Yeni Üye

Acaba infaz yapma hala var mı

Mesaj gönderen Bozo33 »

Acaba infaz yapma hala var mı