Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Re: Kamuya Yararlı İşte Çalışma 50/1-f (Örgün Öğretim Hk.)

Re: Kamuya Yararlı İşte Çalışma 50/1-f (Örgün Öğretim Hk.)

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

adnanali3737 Site Üyesi

Oncelikle iyi günler simdiden bilgilendirdiniz için tesekkur ederim.
Benim suanda girdi çıktı yaptiktan sonra açık cezaevnden çıktım ve karakola imza atiyorum 20 gune bitecek inşallah.Bu ceza bittikten sonra 6 Ay 20 Gün mahkemeden kamuya yararli bir iste calistirilma cezasi aldim 've şu anda orgun ogretime universuteye kayit yaptiracagim sizlere sorum şu ben vardiya sistemiyle bir iş yerinde calisiyorum yani kamuda sabit bir saatte calismam imkansiz gibi gozukuyor ama bu 50/1-f de arastirdigim kadariyla sabit bir zaman diliminde gunde 4 saat calisamam bunun hakkinda yapabilirim ? Ve bir de benim orgun ogretime kayit yaptirmam bu konu hakkinda bana ne gibi avantajlari ve dezavantajlari olabilir ? Bildigim kadariyla 4 saat lik zaman dilimi orgun ogretimde 2 saate dusebiliyormus ? 2 saate dustugunde 6 Ay 20 gunluk sure ikiye mi katlanir ? Ve son sorum hocam orgun ogretimde ve vardiya sistemi ile calistigim için bu 4 saatlik veya 2 saatlik kamuda calisma zamanini sabit olmayan Bir saat yaptirilabilir mi ? Tesekkur ederim...

adnanali3737 Site Üyesi

Öncelikle ilginiz için tesekkur ederim abi şu anda orgun ogretimeme kaydimi yaptirmis bulunmaktayim abi kaygilarim var kesin bir bilgiye ulasamiyorum sizlere birkac sorum daha olacak tekrar saolun herşey için...
Ben 6 Ay önce başka bir dosyadan ceza aldim 1 hafta acikcezaevnde kaldim denetimeme çıktım ALLAH in izniyle 4 Gün sonra bitecek.. ardindan bana bu 6 Ay 20 Gün kamu hizmeti cezasi kesinlesti ve baslaycagi hakkinda bilgi verdiler sizlere sorum şu ben kamu hizmeti cezasina uymasam bir dilekce ile vardiyali calistigimi beyan etsem sabit bir saate calisamam cunku 3 vardiya çalışıyorum ve 1 hafta vardiyalar donuyor, ve karara uymasam hapis cezasini alsam 1 hafta acikta yatar cikarmiyim bir oncekinde oldugu gibi yoksa cezanin bir kismini veya hepsini yatirirlar mi sadece burada işimden olmamak için bunlari soruyorum sizlere arastirdigim ve yetkilelere sordugum kadariyla cogunlugu bana tekrar acikcezaevnde 1 hafta yattiktan sonra tekrar imza yukumluluge doner dediler bazilari ise riskli belli olmaz cezanin hepsinide yatirabilir dediler siz ne dusunuyorsunuz acaba vereceginiz cevaplar için simdiden tesekkur ederim ... ?

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

adnanali3737 yazdı:
Öncelikle ilginiz için tesekkur ederim abi şu anda orgun ogretimeme kaydimi yaptirmis bulunmaktayim abi kaygilarim var kesin bir bilgiye ulasamiyorum sizlere birkac sorum daha olacak tekrar saolun herşey için...
Ben 6 Ay önce başka bir dosyadan ceza aldim 1 hafta acikcezaevnde kaldim denetimeme çıktım ALLAH in izniyle 4 Gün sonra bitecek.. ardindan bana bu 6 Ay 20 Gün kamu hizmeti cezasi kesinlesti ve baslaycagi hakkinda bilgi verdiler sizlere sorum şu ben kamu hizmeti cezasina uymasam bir dilekce ile vardiyali calistigimi beyan etsem sabit bir saate calisamam cunku 3 vardiya çalışıyorum ve 1 hafta vardiyalar donuyor, ve karara uymasam hapis cezasini alsam 1 hafta acikta yatar cikarmiyim bir oncekinde oldugu gibi yoksa cezanin bir kismini veya hepsini yatirirlar mi sadece burada işimden olmamak için bunlari soruyorum sizlere arastirdigim ve yetkilelere sordugum kadariyla cogunlugu bana tekrar acikcezaevnde 1 hafta yattiktan sonra tekrar imza yukumluluge doner dediler bazilari ise riskli belli olmaz cezanin hepsinide yatirabilir dediler siz ne dusunuyorsunuz acaba vereceginiz cevaplar için simdiden tesekkur ederim ... ?

viewtopic.php?f=246&p=478936#p478936
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku