Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Ssç ceza infazı Hk.

Ssç ceza infazı Hk.

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Mesaj 14 Eyl 2018 17:19
admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

ihsanhamurcu yazdı:
merhaba, ben 18 yaş altında bilişim suçlarından emniyet tarafından alındım. şuanda ssç olarak yargılandığım davadan hapis cezası aldım lakin yaşım ergin 23 yaşındayım. açık ceza evindeyim ssçler 1 güne 2 gün sayılmak şartıyla ceza infaz ediyorlar çocuk koruma kanunlarının hepsi uygulanıyor dosyalarımı dahi görüntüleyemiyorum. Ben 1güne 2 gün saydıramaz mıyım? saydırabilirsem nasıl ?

Merhaba,

Çocuk hükümlülerin ceza infaz kurumunda 1 günleri 2 gün sayılır. Ancak bunun için suçun işlendiği tarihte değil; ceza evine girilen tarihte çocuk yaşta olmak gerekir. Dolayısıyla bu indirimden yararlanmanız mümkün değildir.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku