Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Tedavili denetimli serbestlik süreci hakkında.

Tedavili denetimli serbestlik süreci hakkında.

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Andremalahov Site Üyesi

ben 2017 de madde kullanırken yakalandım ve hakkımda tedavili denetimli serbestlik kararı verildi bu kararın ardından 4 adet idrar tahlili istendi fakat bu tahlillerden ilki kirli çıktığından dolayı süreç 6 adet tahlil ve aynı gün seminer şeklinde dönüştürüldü. Merak ettiğim konu ise bu süreçten sonra yaşayacaklarım. 1 senelik denetimli serbestlik kararım var bu bir sene içinde imza mı atacağım veya ekstradan tekrar tekrar idrar mı vereceğim? Eğer bunlar olacaksa ne kadarlık aralıklarla olacak? Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Andremalahov yazdı:
ben 2017 de madde kullanırken yakalandım ve hakkımda tedavili denetimli serbestlik kararı verildi bu kararın ardından 4 adet idrar tahlili istendi fakat bu tahlillerden ilki kirli çıktığından dolayı süreç 6 adet tahlil ve aynı gün seminer şeklinde dönüştürüldü. Merak ettiğim konu ise bu süreçten sonra yaşayacaklarım. 1 senelik denetimli serbestlik kararım var bu bir sene içinde imza mı atacağım veya ekstradan tekrar tekrar idrar mı vereceğim? Eğer bunlar olacaksa ne kadarlık aralıklarla olacak? Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Onu denetimli serbestlik müdürlüğü belirleyecek tahliller aralıklı olarak devam ede bileceği kanaatindeyim.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku