Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Avukatın davadan istifa etmesi

Avukatın davadan istifa etmesi

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

salacak Kıdemli (***) Üye

Selamlar.Yargılandığım bir ceza davasında avukatım kendisine ödeme yapmadığım gerekçesiyle savcılık soruşturmasının artık son aşamasında dosyaya istifa dilekçesini sunmuştur.
Halbuki ben anlaştığımız gibi kendisine kısmi ödeme yapmıştım.(Tabii aramızda yazılı anlaşma veya ödediğim paranın dekontu yok)
Bu durumda haklarım nelerdir?

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

salacak yazdı:
Selamlar.Yargılandığım bir ceza davasında avukatım kendisine ödeme yapmadığım gerekçesiyle savcılık soruşturmasının artık son aşamasında dosyaya istifa dilekçesini sunmuştur.
Halbuki ben anlaştığımız gibi kendisine kısmi ödeme yapmıştım.(Tabii aramızda yazılı anlaşma veya ödediğim paranın dekontu yok)
Bu durumda haklarım nelerdir?

Aranızdaki sözlü anlaşmayı bilmediğimden dolayı bu konuda bir fikir beyan etmem uygun olmaz diye düşünüyorum. Ödenen miktar için bir makbuzun size verilmesi gerekirdi diye düşünüyorum, ayrıca aranızdaki iş ilişkisinde ispat sorunu yaşaya bilirsiniz kanaatindeyim.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku