Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Duruşmada verilen ifadeye ek olarak yeni bir ifade daha verm

Duruşmada verilen ifadeye ek olarak yeni bir ifade daha verm

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Lojawa88 Site Üyesi

Bugün müşteki sıfatıyla ifade verdim fakat bazı olayları detaylı anlatamadığımı düşünüyorum.Uyap vatandaş sistemi üzerinden mobil imzalı olarak savunma dilekçesi şeklinde ifade gönderebilirmiyim?Mahkeme bunu dikkate alır mı?Teşekkürler.

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Lojawa88 yazdı:
Bugün müşteki sıfatıyla ifade verdim fakat bazı olayları detaylı anlatamadığımı düşünüyorum.Uyap vatandaş sistemi üzerinden mobil imzalı olarak savunma dilekçesi şeklinde ifade gönderebilirmiyim?Mahkeme bunu dikkate alır mı?Teşekkürler.

Göndere bilirsiniz.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Lojawa88 Site Üyesi

Olayı biraz detaylı anlatınca hakim son anını kısa kesti.Son satırlar eksik kalmıştı bunun bi sıkıntısı olur mu peki?Talimat ifadesi olarak ifade verdim.

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Lojawa88 yazdı:
Olayı biraz detaylı anlatınca hakim son anını kısa kesti.Son satırlar eksik kalmıştı bunun bi sıkıntısı olur mu peki?Talimat ifadesi olarak ifade verdim.

Hakim sizin ne demek istediğinizi anlamış ve beyanlarınızın yeterli olduğunu görünce diğer teferruata detayı dikkate almamıştır bu o kadar önemli değildir.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Lojawa88 Site Üyesi

Cevaplarınız için teşekkür ederim.Peki ben davanın görüldüğü ana mahkemeye ifade vermedim talimat yoluyla bulunduğum yerdeki mahkemeye verdim.Bu durum benim için eksi oluştururmu?

Sonraki

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku