Duruşmada verilen ifadeye ek olarak yeni bir ifade daha verm

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
Lojawa88
Kıdemli * Üye

Duruşmada verilen ifadeye ek olarak yeni bir ifade daha verm

Mesaj gönderen Lojawa88 » 22 Eki 2018 13:20

Bugün müşteki sıfatıyla ifade verdim fakat bazı olayları detaylı anlatamadığımı düşünüyorum.Uyap vatandaş sistemi üzerinden mobil imzalı olarak savunma dilekçesi şeklinde ifade gönderebilirmiyim?Mahkeme bunu dikkate alır mı?Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Re: Duruşmada verilen ifadeye ek olarak yeni bir ifade daha verm

Mesaj gönderen teoman » 22 Eki 2018 13:28

Lojawa88 yazdı:Bugün müşteki sıfatıyla ifade verdim fakat bazı olayları detaylı anlatamadığımı düşünüyorum.Uyap vatandaş sistemi üzerinden mobil imzalı olarak savunma dilekçesi şeklinde ifade gönderebilirmiyim?Mahkeme bunu dikkate alır mı?Teşekkürler.

Göndere bilirsiniz.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Lojawa88
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen Lojawa88 » 22 Eki 2018 13:33

Olayı biraz detaylı anlatınca hakim son anını kısa kesti.Son satırlar eksik kalmıştı bunun bi sıkıntısı olur mu peki?Talimat ifadesi olarak ifade verdim.

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman » 22 Eki 2018 16:42

Lojawa88 yazdı:Olayı biraz detaylı anlatınca hakim son anını kısa kesti.Son satırlar eksik kalmıştı bunun bi sıkıntısı olur mu peki?Talimat ifadesi olarak ifade verdim.
Hakim sizin ne demek istediğinizi anlamış ve beyanlarınızın yeterli olduğunu görünce diğer teferruata detayı dikkate almamıştır bu o kadar önemli değildir.

WWW.KARARARA.COM

Lojawa88
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen Lojawa88 » 22 Eki 2018 19:54

Cevaplarınız için teşekkür ederim.Peki ben davanın görüldüğü ana mahkemeye ifade vermedim talimat yoluyla bulunduğum yerdeki mahkemeye verdim.Bu durum benim için eksi oluştururmu?

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör

Mesaj gönderen teoman » 22 Eki 2018 20:18

Lojawa88 yazdı:Cevaplarınız için teşekkür ederim.Peki ben davanın görüldüğü ana mahkemeye ifade vermedim talimat yoluyla bulunduğum yerdeki mahkemeye verdim.Bu durum benim için eksi oluştururmu?

Oluşturmaz.

WWW.KARARARA.COM

Lojawa88
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen Lojawa88 » 22 Eki 2018 20:56

Çok sağolun teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör

Mesaj gönderen teoman » 22 Eki 2018 21:00

Rica ederim.

WWW.KARARARA.COM