Kredi Kartını İzinsiz Kullanarak Yarar Sağlama Suçu Hk.

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
neutronwasheree
Site Üyesi

Kredi Kartını İzinsiz Kullanarak Yarar Sağlama Suçu Hk.

Mesaj gönderen neutronwasheree » 24 Eki 2018 20:39

14 yaşımda iken yaklaşık 25-30 kişinin kartlarını izinsiz kullanarak yarar sağlama suçundan yakalandım, şehir dışında bir kaç dava var fakat ben bunları göremiyorum e devlet üzerinden yasa gereği e devlette gözükmüyor 18 yaşından küçük olduğum zaman işlenilen suç olduğu için şimdi benim cidden yardıma ihtiyacım var, ufak tefek zararlar var bu kişilerin zararlarını karşılasam karşı taraf şikayetini geri çekse alacağım cezalarda ne gibi bir indirim uygulanır cidden yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Re: Kredi Kartını İzinsiz Kullanarak Yarar Sağlama Suçu Hk.

Mesaj gönderen teoman » 24 Eki 2018 21:59

neutronwasheree yazdı:14 yaşımda iken yaklaşık 25-30 kişinin kartlarını izinsiz kullanarak yarar sağlama suçundan yakalandım, şehir dışında bir kaç dava var fakat ben bunları göremiyorum e devlet üzerinden yasa gereği e devlette gözükmüyor 18 yaşından küçük olduğum zaman işlenilen suç olduğu için şimdi benim cidden yardıma ihtiyacım var, ufak tefek zararlar var bu kişilerin zararlarını karşılasam karşı taraf şikayetini geri çekse alacağım cezalarda ne gibi bir indirim uygulanır cidden yardımcı olursanız sevinirim.

30 kredi kartı, neden bir ceza avukatı tutmayı denemiyorsun faydası olur mu onuda bilmiyorum. Zarar verdiğin kişilerin zararını gidermen etkin pişmanlıktan yararlanmanı sağlaya bilir diye düşünüyorum.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM