Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Denetimli serbestlik kararı ve bulunulan ortam uyuşturucu bu

Denetimli serbestlik kararı ve bulunulan ortam uyuşturucu bu

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Asker0707 Site Üyesi

Öncelikle herkeze merhaba , 2016 da 3 arkadaş madde 0.9 gram madde ile yakalandık içtiğimizi ve içeceğimizi itiraf ettik. 9 ay seminerlere gittim. Sonra dondurup askere geldim . Terhisime son 5 gün kala 10 kişi kaldığımız koğuşta kalorifer peteğinşn içine saklanmış bir kaç kırıntı halinde bonzai bulundu. Hepimizin ifadesi alındı. İfademde maddenin bana ait olmadığını , koğuşumda içen bulunmadığını ve uyuşturucu bağımlılığı yüzünden askerliğe elverişli değildir raporu alıp giden ve koğuşumuzda kalan iki askerden maddenin orada olabilceğini blirttim. Denetimim yanarmı ? Mahkeme hakkımda ne karar verir ? Hapis durumu olurmu ? Kanın ve idrarım temiz madde kullanmıyorm

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Asker0707 yazdı:
Öncelikle herkese merhaba , 2016 da 3 arkadaş madde 0.9 gram madde ile yakalandık içtiğimizi ve içeceğimizi itiraf ettik. 9 ay seminerlere gittim. Sonra dondurup askere geldim . Terhisime son 5 gün kala 10 kişi kaldığımız koğuşta kalorifer peteğinin içine saklanmış bir kaç kırıntı halinde bonzai bulundu. Hepimizin ifadesi alındı. İfademde maddenin bana ait olmadığını , koğuşumda içen bulunmadığını ve uyuşturucu bağımlılığı yüzünden askerliğe elverişli değildir raporu alıp giden ve koğuşumuzda kalan iki askerden maddenin orada olabilceğini belirttim. Denetimim yanar mı ? Mahkeme hakkımda ne karar verir ? Hapis durumu olur mu ? Kanın ve idrarım temiz madde kullanmıyorm

On kişinin kaldığı koğuş içerisinde ve bir kalorifer peteğinin içinde kullanımlık miktarda bulunan maddenin, kime ait olduğu bilinmemekle birlikte, sizin daha önceden bu maddeden dolayı denetiminizin bulunması sizin koyduğunuzu veya kullandığınız anlamına gelmez. Bu nedenle önceki denetiminizde yanmaz ve bir şeyde olmaz.

ifadelerinizin alınması normaldir zaten ifadelerinizde de olanı anlatmışsınız, bundan bir şey çıkmaz.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku