Sosyal Medyada yazdıklarım hakaret olarak değerlendirildi

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
ecilop
Site Üyesi

Sosyal Medyada yazdıklarım hakaret olarak değerlendirildi

Mesaj gönderen ecilop » 28 Eki 2018 21:53

merhaba hukuk severler sosyal medyada yazdığım bazı cümleler hakaret sayıldı ve mahkeme gideri ile birlikte HAGB verildi ben bu karara itiraz etmek istiyorum
yazdıklarım: B.Başkanının Fetö Bağlantısını Buldum soruşturma açtılar hakkında eşinin ve çocuğunun kayıtlarını buldum sümen altı edildi

bu karara itiraz etmek istiyorum yardımcı olurmusunuz?

Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Re: Sosyal Medyada yazdıklarım hakaret olarak değerlendirildi

Mesaj gönderen Güntülü » 29 Eki 2018 11:38

ecilop yazdı:merhaba hukuk severler sosyal medyada yazdığım bazı cümleler hakaret sayıldı ve mahkeme gideri ile birlikte HAGB verildi ben bu karara itiraz etmek istiyorum
yazdıklarım: B.Başkanının Fetö Bağlantısını Buldum soruşturma açtılar hakkında eşinin ve çocuğunun kayıtlarını buldum sümen altı edildi

Hakkınız da verilen HAGB kararına karşı bir üst mahkemeye itiraz hakkınız vardır, bu itirazı da süresi içersin de yapınız.
www.kararara.com

ecilop
Site Üyesi

Mesaj gönderen ecilop » 29 Eki 2018 20:32

Güntülü yazdı:
ecilop yazdı:merhaba hukuk severler sosyal medyada yazdığım bazı cümleler hakaret sayıldı ve mahkeme gideri ile birlikte HAGB verildi ben bu karara itiraz etmek istiyorum

Hakkınız da verilen HAGB kararına karşı bir üst mahkemeye itiraz hakkınız vardır, bu itirazı da süresi içersin de yapınız.

cevap olarak tesekkürler itiraz edeceğim öğrenmek istediğim normal dilekçemi yazayım yoksa nasil yazayım ?

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman » 30 Eki 2018 06:36

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM