Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Sosyal Medyada yazdıklarım hakaret olarak değerlendirildi

Sosyal Medyada yazdıklarım hakaret olarak değerlendirildi

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

ecilop Site Üyesi

merhaba hukuk severler sosyal medyada yazdığım bazı cümleler hakaret sayıldı ve mahkeme gideri ile birlikte HAGB verildi ben bu karara itiraz etmek istiyorum
yazdıklarım: B.Başkanının Fetö Bağlantısını Buldum soruşturma açtılar hakkında eşinin ve çocuğunun kayıtlarını buldum sümen altı edildi

bu karara itiraz etmek istiyorum yardımcı olurmusunuz?

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

ecilop yazdı:
merhaba hukuk severler sosyal medyada yazdığım bazı cümleler hakaret sayıldı ve mahkeme gideri ile birlikte HAGB verildi ben bu karara itiraz etmek istiyorum
yazdıklarım: B.Başkanının Fetö Bağlantısını Buldum soruşturma açtılar hakkında eşinin ve çocuğunun kayıtlarını buldum sümen altı edildi

Hakkınız da verilen HAGB kararına karşı bir üst mahkemeye itiraz hakkınız vardır, bu itirazı da süresi içersin de yapınız.
www.kararara.com

ecilop Site Üyesi

Güntülü yazdı:
ecilop yazdı:

Hakkınız da verilen HAGB kararına karşı bir üst mahkemeye itiraz hakkınız vardır, bu itirazı da süresi içersin de yapınız.

cevap olarak tesekkürler itiraz edeceğim öğrenmek istediğim normal dilekçemi yazayım yoksa nasil yazayım ?

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku