Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Tanık olarak ifade verdim tehdit edildim

Tanık olarak ifade verdim tehdit edildim

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Bipolar12 Site Üyesi

Merhabalar,

2016 yılında gasp edildim ve şikayetçi oldum, olaydan bir süre sonra nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde karşı taraf benimle iletişime geçerek ucuz kurtulduğumu ölebileceğimi söyledi. aradan 2 yıl geçtikten sonra savcı ifadeye çağırdı ve savcıya korktuğumu evimi bildiklerini söylememe rağmen ifademi aldı ve değiştirmedi.

Yüzleştirme yapacaklarını söyledi. Ben ise tekrardan çok korktuğumu söyledim. Kendisi telefonlarını vererek herhangi bir durumda hemen aramamı söyledi. Ama bu tipler ben arayamadan bana bir şey yapabilir ve bu herhangi bir zamanda olabilir.

Bu durumda ne yapabilirim? Sanırım tanıklıktan çekilemiyorum ve bu kamu davası olduğu için şikayetimi geri alamıyorum.

Bana yardımcı olabilir misiniz neler yapabilirim?

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

Bipolar12 yazdı:
Merhabalar,

2016 yılında gasp edildim ve şikayetçi oldum, olaydan bir süre sonra nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde karşı taraf benimle iletişime geçerek ucuz kurtulduğumu ölebileceğimi söyledi. aradan 2 yıl geçtikten sonra savcı ifadeye çağırdı ve savcıya korktuğumu evimi bildiklerini söylememe rağmen ifademi aldı ve değiştirmedi.

Yüzleştirme yapacaklarını söyledi. Ben ise tekrardan çok korktuğumu söyledim. Kendisi telefonlarını vererek herhangi bir durumda hemen aramamı söyledi. Ama bu tipler ben arayamadan bana bir şey yapabilir ve bu herhangi bir zamanda olabilir.

Bu durumda ne yapabilirim? Sanırım tanıklıktan çekilemiyorum ve bu kamu davası olduğu için şikayetimi geri alamıyorum.

Bana yardımcı olabilir misiniz neler yapabilirim?

Tekrar tehdit ediyorlarsa tekrar şikayet edin, bunu da görülmekte olan davanızda da yapmış olduğunuz şikayeti aynen belirtin. Başka yapılacak bir şey yok, koruma kararı isteseniz de ne derece faydalı olur orası da muamma.
www.kararara.com

Bipolar12 Site Üyesi

Tehditi ettiler bu sefer bir şey yapmalarından korkuyorum.
Ve bu saçma sapan olay yüzünden paranoyak oldum bunları yaşamak istemiyorum.

Savcı iddianame hazırlarsa evimi bildikleri için başıma geleceklerden çekiniyorum.

Ve bu konuda bir şey yapamamak benim psikolojimi iyice bozdu

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Bipolar12 yazdı:
Tehditi ettiler bu sefer bir şey yapmalarından korkuyorum.
Ve bu saçma sapan olay yüzünden paranoyak oldum bunları yaşamak istemiyorum.

Savcı iddianame hazırlarsa evimi bildikleri için başıma geleceklerden çekiniyorum.

Ve bu konuda bir şey yapamamak benim psikolojimi iyice bozdu

Güntülü üstadım size gereken cevabı vermiş
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku