Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Denetimli serbestlik infaz hesaplaması

Denetimli serbestlik infaz hesaplaması

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

adilyasam Site Üyesi

İyi günler, Efendim şöyle ki hakkımda suç üstlenmeden dolayı indirimli olarak 25 gün hapis cezası verildi bununda hagb diyerek 5 yıl denetimli serbestlik olarak herhangi yükümlülük belirlemeden geçirilmesine dedi.suc tarihi 11.06.2014 karar tarihi 14.03.2017 dir. Daha sonra aynı tarih 11.06.2014 te işlenen diğer mahkeme
15.05.2017 de açıldı bu mahkeme ise konut dokunulmazlığı ihlali ve cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun Kilma suçundan toplamda 4 yıl 2 ay hapis cezasi verdi.29.05.2018 karar tarihi (Suç kadına karşı değildir) şimdi sormak istediğim şu ki ben son gelen 4 yıl 2 ay cezayı istinafa gönderdim... Eğer karar kesinleşir ise ben tümüyle ne kadar hapis yatarım. Yani 25 günlük hapis cezası da eklenir mı yoksa sadece 4sene 2 ay i mi yatarım. Detaylı bir Bilgi verirseniz sevinirim hayata dair plan ve kendime yeni sayfa açıyorum sırtındaki kambur u atmak istiyorum şimdiden çok teşekkür ediyorum içi çalışmalar.

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku