Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Denetimli Serbestlik Ve Tedavi

Denetimli Serbestlik Ve Tedavi

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Mesaj 25 Kas 2018 20:52
tugce5952 Site Üyesi

Merhaba,benim bir sorum olacak.
Eşime uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmaktan denetimli serbestlik ve tedavi cezası verildi.
Yeni evli olduğumuz için tasındığımız yere henüz adres kaydını alamadiğı için yine yakın olan eskiden ailesiyle birlikte oturduğu eve tebligat gitmiş ve bizim elimize geç ulaştı,ailesi almış.
10 günlük tebligat gününün (bu ikinci gelen, gidilmesi gereken tebligattı)24 ü son gündü cuma günü gitmesi gerekiyordu ama gidemedik. Yarın 26 sı olan pazartesı günü gideceğiz. Bir sorun olur mu? Olursa ne olabilir?
Bu denetimli serbestlik sürecinde eşimin ehliyet ve ruhsatına el konulabilir mi?

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

tugce5952 yazdı:
Merhaba,benim bir sorum olacak.
Eşime uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmaktan denetimli serbestlik ve tedavi cezası verildi.
Yeni evli olduğumuz için tasındığımız yere henüz adres kaydını alamadiğı için yine yakın olan eskiden ailesiyle birlikte oturduğu eve tebligat gitmiş ve bizim elimize geç ulaştı,ailesi almış.
10 günlük tebligat gününün (bu ikinci gelen, gidilmesi gereken tebligattı)24 ü son gündü cuma günü gitmesi gerekiyordu ama gidemedik. Yarın 26 sı olan pazartesı günü gideceğiz. Bir sorun olur mu? Olursa ne olabilir?
Bu denetimli serbestlik sürecinde eşimin ehliyet ve ruhsatına el konulabilir mi?

Pazartesi günü ihmal etmeden denetim bürosuna baş vurursa bu problemin giderileceğini düşünüyorum. Ayrıca eşinizin ehliyetine ve ruhsatına el konulmayacaktır.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

tugce5952 Site Üyesi

Teşekkürler,bir de eğer ilk vereceği tahlillerde pozitif çıkarsa bir problem yaratabilir mi? Bıraktı ama kısa zaman önce son bir tane diyerek içti ve çıkar tahlilde.
Birisine de ds verilmiş ve tahlilin ilkinde temiz vermem gerek yoksa hapise atıcaklarmış bana öyle dediler deyip eşimi korkutmuş,doğru olmadığını düşünüyorum,neticede ilk idrar içici olup olmadığını belirlemek ve tedavi sürecini belirlemek için değil midir? Vereceği diğer idrarların temiz olması önemli değil mi?

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

tugce5952 yazdı:
Teşekkürler,bir de eğer ilk vereceği tahlillerde pozitif çıkarsa bir problem yaratabilir mi? Bıraktı ama kısa zaman önce son bir tane diyerek içti ve çıkar tahlilde.

Birisine de ds verilmiş ve tahlilin ilkinde temiz vermem gerek yoksa hapise atıcaklarmış bana öyle dediler deyip eşimi korkutmuş,doğru olmadığını düşünüyorum,neticede ilk idrar içici olup olmadığını belirlemek ve tedavi sürecini belirlemek için değil midir? Vereceği diğer idrarların temiz olması önemli değil mi?

İlk tahliller zaten kolay kolay temiz çıkmaz bunun denetime bir zararı olmaz merak etmeyin. Yeter ki denetim başladıktan sonra bunu kullanmaması gerekir.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku