Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Askerlik kanununa muhalefet ve bedelli askerlik

Askerlik kanununa muhalefet ve bedelli askerlik

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

ahmet1988 Site Üyesi

Merhaba..1988 doğumluyum yoklama kaçağı olarak bırkac kez tutanak tutuldu ama ben hem ısım hemde aileme bakmam sebebı ıle askere gıdemedım..bedellı askerlık kanunu ıle basvurumu yaptım ve nısan ayında askerlıgımı yapıcam hayırlısyla ama dun eve polısler geldı ve 29'da mahkemem oldugu soylendı..askerlık subesı ıle gorustum davalar dusecek katılmanıza gerek yok denıldı ama ben kararsı kaldım acıl yardımlarınıza ıhtıyacım var..bedellı askerlık sonrası acılan dava ve idari para cezaları sonlandırılır yazıyordu ne yapmam gerek??

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

ahmet1988 yazdı:
Merhaba..1988 doğumluyum yoklama kaçağı olarak bırkac kez tutanak tutuldu ama ben hem ısım hemde aileme bakmam sebebı ıle askere gıdemedım..bedellı askerlık kanunu ıle basvurumu yaptım ve nısan ayında askerlıgımı yapıcam hayırlısyla ama dun eve polısler geldı ve 29'da mahkemem oldugu soylendı..askerlık subesı ıle gorustum davalar dusecek katılmanıza gerek yok denıldı ama ben kararsız kaldım acıl yardımlarınıza ıhtıyacım var..bedellı askerlık sonrası acılan dava ve idari para cezaları sonlandırılır yazıyordu ne yapmam gerek??

İçim rahat etsin diyorsanız duruşmanıza gide bilirsiniz yasa gereği zaten bu açılan davalar düşecek. Duruşmanıza gidersenizde bedelli askerlik evrakınızın bir suretini sunarsınız.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

ahmet1988 Site Üyesi

cevabınız için çok teşekkür ederim...mahkememı istanbula almak ıcın dılekce verdım ama yetısmez denıldı mahkemeye katılamadım. 25 ocakta buyukcekmece adlıyesıne sevkedılmıs dosya..sizinde dedıgınız gıbı kalemden beraat kararı cıkacagı soylendı..bu arada benzer bı sıtede konu actım 500 kısı okumasına ragmen cevap alamadım..ılgınız ıcın cok tesekkur ederım ve bu deneyımımı cevremdekılerle paylasacagımı belırtmek ısterım..

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku