Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Uyuşturucu kullanıp denetimli serbestlik alanlar

Uyuşturucu kullanıp denetimli serbestlik alanlar

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Barasaa22 Site Üyesi

Arkadaşlar aldığınız ds sizi bitirirken çok yordumu yardımcı oluyomu ds deki görevliler hem çalışıp hem idare edebilirmiyim nasıl bir süreç başına gelip bu süreci atlatan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

Barasaa22 Site Üyesi

Yokmu yardımcı olabilicek arkadaşlar benim dosya daha karakolda adliyeye gitmemiş 1 ay oldu gördermemişler acaba göndermemeleri için elimden bişey gelirmi .

Kemal959 Site Üyesi

Ya dostum o ds ye kendini yırtsanda gideceksin kaçarın yok sen git karakola esas ta süreci hızlandırmaya bak bi an önce bitir kurtul ds de sürecinde uyumlu olursan kurallara uyarsan kimse kimseyi üzmüyor bundan sonrada maddelerden falan uzak durmanı tavsiye ederim

Barasaa22 Site Üyesi

Kemal959 yazdı:
Ya dostum o ds ye kendini yırtsanda gideceksin kaçarın yok sen git karakola esas ta süreci hızlandırmaya bak bi an önce bitir kurtul ds de sürecinde uyumlu olursan kurallara uyarsan kimse kimseyi üzmüyor bundan sonrada maddelerden falan uzak durmanı tavsiye ederim

Saollasın cevap verdiğin için 1 ay önce yakalandım daha tövbe ettim o günden beri ağzıma sürmedim ama sen ds görmüşsün bana anlatırmısın çalışlırken idare edebilirmiyim onlarda bana yardımcı olabilirmi

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

Barasaa22 yazdı:
Kemal959 yazdı:

Saollasın cevap verdiğin için 1 ay önce yakalandım daha tövbe ettim o günden beri ağzıma sürmedim ama sen ds görmüşsün bana anlatırmısın çalışlırken idare edebilirmiyim onlarda bana yardımcı olabilirmi

Çalışırken de idare ede bilirsin çalışmana engel bir durum olduğunda ds yetkilileri ile görüşerek halletmeye çalışa bilirsin.
www.kararara.com

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku