Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Askerliği neden yapmadığıma dair hasta hakları ihlali olmuş ne yapmalıyım ?

Askerliği neden yapmadığıma dair hasta hakları ihlali olmuş ne yapmalıyım ?

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

mehmetkazan Kıdemli (**) Üye

askerliğimi akçiğerlerimdeki sorun nedeniyle yapamadım hakim bunla ilgili dosyayı askerlik şubesinden talep edip ele geçirmiş
ben öncesinden bilgi verilmesin diye başhekime ve sabime bilgi verip şikayet ettim hasta haklarımın korunması adına
bu hak ihlal edildi hakim tarafından şimdi ne yapmalıyım ? bu resmen hasta gizliliği hakları adına bir ihlal oldu saygılarımla

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

mehmetkazan yazdı:
askerliğimi akçiğerlerimdeki sorun nedeniyle yapamadım hakim bunla ilgili dosyayı askerlik şubesinden talep edip ele geçirmiş
ben öncesinden bilgi verilmesin diye başhekime ve sabime bilgi verip şikayet ettim hasta haklarımın korunması adına
bu hak ihlal edildi hakim tarafından şimdi ne yapmalıyım ? bu resmen hasta gizliliği hakları adına bir ihlal oldu saygılarımla

Mahkeme durup dururken askerliğiniz ile ilgili sağlık raporunu istemez, bu nedenle görülmekte olan dava ile ilgili bir bağlantısı olacak ki istemiştir. Bu da hakimin suç işlediğini göstermez.
www.kararara.com

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku