Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Uyuşturucu Kamu davasının açılması

Uyuşturucu Kamu davasının açılması

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

erdalb Site Üyesi

Merhaba öncelikler herkese yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Yaklaşık dört sene önce uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanırken polisler tarafından yakalandım.Mahkemeye çıkmadan evime denetimli serbestlik bürosuna müracaat etmem için bildiri geldi.Sonrasından bir sene seminerlere katıldım ve bu süreyi sorunsuz tamamladım.İki ay önce tekrar aynı suçtan yakalandım ve bu sefer hakkımda kamu davası açıldı diye mesaj geldi.Şubat ayında duruşmam var.Herhangi bir adli sicil kaydım ve sabıkam yok.Mahkeme hakkımda ne gibi bir karar verir bunu öğrenmek istiyorum.Teşekkür ederim saygılar.

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

erdalb yazdı:
Merhaba öncelikler herkese yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Yaklaşık dört sene önce uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanırken polisler tarafından yakalandım.Mahkemeye çıkmadan evime denetimli serbestlik bürosuna müracaat etmem için bildiri geldi.Sonrasından bir sene seminerlere katıldım ve bu süreyi sorunsuz tamamladım.İki ay önce tekrar aynı suçtan yakalandım ve bu sefer hakkımda kamu davası açıldı diye mesaj geldi.Şubat ayında duruşmam var.Herhangi bir adli sicil kaydım ve sabıkam yok.Mahkeme hakkımda ne gibi bir karar verir bunu öğrenmek istiyorum.Teşekkür ederim saygılar.

HAGB kararı verme ihtimali yüksek
www.kararara.com

erdalb Site Üyesi

Genelde bu kararmı çıkıyor bu tür davalarda ve bu karar verilirse amateme gönderilme şansım varmı yoksa tekrar seminerleremi katılırım cevabınız içimi rahatlattı teşekkür ederim.

Barasaa22 Site Üyesi

erdalb yazdı:
Genelde bu kararmı çıkıyor bu tür davalarda ve bu karar verilirse amateme gönderilme şansım varmı yoksa tekrar seminerleremi katılırım cevabınız içimi rahatlattı teşekkür ederim.

Kardeşim ilk önce inşallah herşey istediğin gibi olur bende 1 ay önce yakalandım. Daha hakkkımda birşey gelmedi inşallahta gelmez gelirse ds. Kağıdı gelicek heralde 1 dal sigara yakalattım içicektim içemedim daha da bıraktım kullanmıyorum artık benden idrar falan almadılar ifade verdim çıktım ama ben ds istemiyorum sonuçta 1 sene az değil 1 sene o ds yimi düşüncem ben hatamı anladım ama artık yapıcak bişey yok sen ds görmüşün çok sıkıntımı o ds ya

• POPULER KONULAR

Dön Ceza Hukuku