Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ceza Hukuku Uyaptan evrak silme hk.

Uyaptan evrak silme hk.

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...

Mesaj 10 Şub 2019 13:32
maximus42 Site Üyesi

arkadaşlar bir sorum olacaktı cevaplarsanız çok memnun olurum.Benim Ceza davam vardı ve davam sonuçlandı dosyamda kapandı.Uyaptan dosya içeriğime girdiğimde son eklenen 20 evraktan gelen evraklardan bazılarının silindiğini yani olmadığını fark ettim. Bu neden olur acaba yardımcı olursanız sevinirim.Şimddiden teşekkürler....

Mesaj 10 Şub 2019 15:24
maximus42 Site Üyesi

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar...

Mesaj 10 Şub 2019 17:02
admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

maximus42 yazdı:
arkadaşlar bir sorum olacaktı cevaplarsanız çok memnun olurum.Benim Ceza davam vardı ve davam sonuçlandı dosyamda kapandı.Uyaptan dosya içeriğime girdiğimde son eklenen 20 evraktan gelen evraklardan bazılarının silindiğini yani olmadığını fark ettim. Bu neden olur acaba yardımcı olursanız sevinirim.Şimddiden teşekkürler....

Silindiğini düşündüğünüz evraklar dosyanızla mı alakalıydı, içeriklerini hatırlıyor musunuz? Yani neyle ilgili evraklardı bunlar?
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

Mesaj 10 Şub 2019 17:45
maximus42 Site Üyesi

Evet davam ile ilgili mahkemenin diğer kurumlardan istediği yazılardı.bir de dikkat ettim bir tane değil epey bir evrak eksik.bir de benim yazılı savunmam da eksik.

Mesaj 10 Şub 2019 19:36
admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Uyapta sık sık güncelleme yapılıyor, bazı evraklar davanın tarafı olan vatandaşa ve/veya avukatlara gösterilmiyor. Ya da uyaptan kaynaklanan bir sorun olabilir.

En güzeli bizzat mahkeme kalemine giderek dosyayı fiziken incelemek ve fotokopisini almaktır.
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

Sonraki

Dön Ceza Hukuku