Madde kullanımından denetimli serbestlik süreci

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
risin
Site Üyesi

Madde kullanımından denetimli serbestlik süreci

Mesaj gönderen risin »

Arkadaşlar merhaba, torbacının evinden çıkarken 8 gr esrarla yakalandım polisler gözetliyormuş ifademi içici olarak verdim sicilim temiz torbacının da kimliğini teşhis edip satın aldığımı itiraf ettim, sanırım hakkımda denetimli serbestlik kararı çıkacak. Sorum şu şekilde, 1 yıllık denetimli sürecimde yaplacak seminer konferans gibi şeyler mesai gün ve saatlerine göre ayarlanabilir mi? Bu seminerler ne sıklıka oluyor? Teşekkür ederim.

risin
Site Üyesi

Re: Madde kullanımından denetimli serbestlik süreci

Mesaj gönderen risin »

internette benim sorduğum bu soru sağda solda çok sorulmuş ama net bi bilgi yok, bilen birisi cevap verebilir mi lütfen herkes faydalansın

hsn12mzn
Site Üyesi

Mesaj gönderen hsn12mzn »

Seminerlerin belirli saatleri olucak ve sana tarih saat verilcek sende işten izin alıp gidiceksin. Kendin istediğin saate ayarlayamazsın. Ayrıca denetimli serbestlikten iş yerine kontrole gelicekler kötü bişey bizde geçtik bu yollardan allah kolaylık versin.

risin
Site Üyesi

Mesaj gönderen risin »

hsn12mzn yazdı:
05 Şub 2020 00:25
Seminerlerin belirli saatleri olucak ve sana tarih saat verilcek sende işten izin alıp gidiceksin. Kendin istediğin saate ayarlayamazsın. Ayrıca denetimli serbestlikten iş yerine kontrole gelicekler kötü bişey bizde geçtik bu yollardan allah kolaylık versin.
Hocam cevap için teşekkürler. Bu işyerine gelme muhabbetini ilk defa duydum. Bu kesin olan bir şey mi? Ne yapıyorlar yani gelip amirimle falan mı konuşuyorlar. Yani resmen işten atılma sebebi benim için izin almak bile çok sıkıntıyken böyle bir olay...

Ahmetdiken1
Site Üyesi

Mesaj gönderen Ahmetdiken1 »

Bende denetim görüyorum daha baştayım bu gün son idrarimi verdim 28 inde sonucu alacagim gerisini bende bilmiyorum iş yerine gelme muhappeti saçma geldi ama