Denetimli serbestlik eğitim seminerleri hk.

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
hakanakarca
Yeni Üye

Denetimli serbestlik eğitim seminerleri hk.

Mesaj gönderen hakanakarca »

merhabalar 1 yıl önce kullaımnamaçlı 1 gr. Esrar maddesi ile yakalandım şimdiye kadar hiç bir suç kaydım olmadığı için ilk suçum olduğundan dolayı denetimli serbestliğe tabii oldum idrar tahlili vs. Hepsi temiz çıktı şimdi hakkımda eğitim seminerlerine katılma hükmümverildi ocak 2021 de sona erecek bu süre içerisinde 1 haftalık kısa süreli yurt dışına kıbrıs - gürcistan gibi bu süreçte yurtndışıma çıkmamda bir sakınca varmıdır acaba bu konudaki bilgilerinizi rica derim.

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Re: Denetimli serbestlik eğitim seminerleri hk.

Mesaj gönderen teoman »

Eğitim seminerleri günleri dışında yurt dışına çıkmanızda bir sakınca yok, bu durumu değerlendirerek hareket etmeniz gerekecek, aksi yönde denetim sürecini ihlal etmiş ola bileceğiniz göz önüne alına bilir.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM