İnfaz hesaplama hk

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
11karayazgi
Site Üyesi

İnfaz hesaplama hk

Mesaj gönderen 11karayazgi »

Ben hayatımda ilk defa ilk suçum ilk sabıkam 2 gram afgan macunu(esrar türevi baskılı madde ) polisler üstümü ararken attım elimle her şeyi yazdılar ben ifadelerine imza atmadım benim değil dedim sigara içiyordum onun izmaritini attım dedim madde kullanmıyorum dedim halbüki kullanıyorum ara ara şimdi bundan sonra ne olacak acaba ?

Denetimli
Site Üyesi

Re: İnfaz hesaplama hk

Mesaj gönderen Denetimli »

Dostum sen bu konuyu daha önce de yazmıştın ve bir çok kişi cevapladı. Sen forumu mu trollüyorsun anlamadım :)

11karayazgi
Site Üyesi

Re: Lütfen yardım nolursunuz

Denetimli yazdı:
16 Eyl 2020 12:40
Dostum sen bu konuyu daha önce de yazmıştın ve bir çok kişi cevapladı. Sen forumu mu trollüyorsun anlamadım :)
hayır efendim gercekten cok korkuyorum bişey olucak diye psikolojim iyice darma duman

ilkveson
Site Üyesi

İnfaz hesaplama hk

Mesaj gönderen ilkveson »

Kardeşim çıkacaksın mahkemeye hakim önüne yalan ifaden var büyük ihtimal polislerde şahit olmuştur birbirine bu ifaden zaten savcının önüne gidecek sen ne kadar içmedim desen de test alınacak senden açılacak davan bi kaç defa ifaden alınır daha sonra cezan açıklanır

Denetimli
Site Üyesi

İnfaz hesaplama hk

Mesaj gönderen Denetimli »

11karayazgi yazdı:
16 Eyl 2020 18:28
Denetimli yazdı:
hayır efendim gercekten cok korkuyorum bişey olucak diye psikolojim iyice darma duman
Dostum bu kadar korkacak bir şey yok, bozma pskolojini denetimli serbestlik alacaksın sana dah önce de yaznmıştuım. Psikoloji bozmana gerek yok. Denetimli serbestlik kurallarına uyduğun sürece sorun olmayacak.

11karayazgi
Site Üyesi

Denetimli yazdı:
16 Eyl 2020 20:01
11karayazgi yazdı:
16 Eyl 2020 18:28
Denetimli yazdı:
Dostum bu kadar korkacak bir şey yok, bozma pskolojini denetimli serbestlik alacaksın sana dah önce de yaznmıştuım. Psikoloji bozmana gerek yok. Denetimli serbestlik kurallarına uyduğun sürece sorun olmayacak.
yalan ifade verdiğim için çok korkuyorum dostum

11karayazgi
Site Üyesi

polis gbt sinde çıktı ne yazıyo abi dedim bilmiyorum dedi sadece bişey çıktı bu normal mi beyler ?