2. Kez uyuşturucudan yakalandım denetim alırmıyım

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
Hasanferdi11
Site Üyesi

2. Kez uyuşturucudan yakalandım denetim alırmıyım

Mesaj gönderen Hasanferdi11 »

Merhabalar size bir sorum olacaktı ben 2018 yılında uyuşturucu içmek sucundan 1 yıl denetimli serbestlik cezası aldım cezamı sorunsuz bir şekilde bitirdim fakat geçtiğimiz günlerde başıma bir olay geldi oturduğum bir parkta bekçiler geldi kaydım olduğu için biraz daha fazla üst araması taraması yapıldı fakat etrafta bulunan bir sigara paketinin içinde uyuşturucu madde buldular benim olmadığını anlatmaya çalıştım lakin yine de ifade için karakola götürüldüm okadar insanın olduğu yerde suç benim üstüme kaldı kan testi yapmalarını idrar testi yapmalarını suçsuz olduğumu benim olmadığını anlatmaya çalıştım fakat olmadi bekçilerinde ifadesinde üzerimde veya içerken yada oraya o maddeyi atarken bir kayıt bir delil olmadığı yönündeydi aysel benim ifademde de benim olmadığını bekçilerin benden uzakta bir mesafe de bulduklarını üzermde bulunmadığına dair ifademi verdim sizce ceza alır mıyım alırsam önceki kapanan dosyam tekrar açılır mı veyahut denetimli serbestlik cezası mı alırım şimdiden teşekkür ederim beni aydinlatirsaniz çok sevinirim günlerdir kendimi mahvettim bunun icin

Denetimli
Site Üyesi

Re: 2. Kez uyuşturucudan yakalandım denetim alırmıyım

Mesaj gönderen Denetimli »

Selamlar,

İlettiğin gibi üzerinde bulunduğuna dair bir suçlama yoksa beraat olabilir.

Sfa56
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen Sfa56 »

Peki abi ben kabul ettim nasıl bi sonuç çıkar

Denetimli
Site Üyesi

Mesaj gönderen Denetimli »

Sfa56 yazdı:
17 Eyl 2020 16:09
Peki abi ben kabul ettim nasıl bi sonuç çıkar
Denetim süresince 2. ye yakalandıysan HAGB kardeşim büyük ihtimalle

Sfa56
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen Sfa56 »

Başka dosyadan 19 gün tutuklu kaldım ama ara tahliye aldım dava devam ediyor hagb şartlarını bozmuyor dimi kesinleşmedi henüz

Sfa56
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen Sfa56 »

Başka dosyadan 19 gün tutuklu kaldım ama ara tahliye aldım dava devam ediyor hagb şartlarını bozmuyor dimi kesinleşmedi henüz

Hasanferdi11
Site Üyesi

Abi ben kabul etmedim inkârda bulundum mahkemeye çıkar mıyım dediğim üzere bekçilerde şüphe üzerine aldılar atarken içerken yada üzerimde bulduklarına dair bir delil yok abicim nasıl bir yol izlemeliyim

Hasanferdi11
Site Üyesi

Ifadelerinde de belirttiler bekçiler üzerimde bulmadıklarını ve onların ifadesine imza attım