Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Tehdit Ve Hakaret Suçu

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
AyseNurr
Yeni Üye

Tehdit Ve Hakaret Suçu

Mesaj gönderen AyseNurr »

Merhaba, karakola gidip hakaret içeren mesajlılardan dolayı birbirimizden şikayetçi olduk, fakat karşı taraf beni tehditte etti ben etmedim, hakaret olayı da bana ne dediyse aynısı söyledim. Ama ikimizin de aynı cezayı alacağı söyleniyor saçma değil mi?

Kullanıcı avatarı
Birbilen
Moderatör
Meslek: Emekli Hukuk Adamı

Re: Tehdit Ve Hakaret Suçu

Mesaj gönderen Birbilen »

AyseNurr yazdı: 12 May 2021 13:40 Merhaba, karakola gidip hakaret içeren mesajlılardan dolayı birbirimizden şikayetçi olduk, fakat karşı taraf beni tehditte etti ben etmedim, hakaret olayı da bana ne dediyse aynısı söyledim. Ama ikimizin de aynı cezayı alacağı söyleniyor saçma değil mi?
Hakaretten ikinizde ceza almazsınız karşılıklı olduğu için. Tehdit etti diyorsan onu ispat edebilirsen ondan karşı taraf ceza alabilir.
Bir bilene sor...
Bağımlılığı bırakın! Damarlarınızdaki asil Türk kanını kirletmeyin...
AyseNurr
Yeni Üye

Re: Tehdit Ve Hakaret Suçu

Mesaj gönderen AyseNurr »

Birbilen yazdı: 13 May 2021 01:12
AyseNurr yazdı: 12 May 2021 13:40 Merhaba, karakola gidip hakaret içeren mesajlılardan dolayı birbirimizden şikayetçi olduk, fakat karşı taraf beni tehditte etti ben etmedim, hakaret olayı da bana ne dediyse aynısı söyledim. Ama ikimizin de aynı cezayı alacağı söyleniyor saçma değil mi?
Hakaretten ikinizde ceza almazsınız karşılıklı olduğu için. Tehdit etti diyorsan onu ispat edebilirsen ondan karşı taraf ceza alabilir.
Merhaba, Teşekkür ederim. Atıkları tehdit mesajlarının çıktılarını ilettim